HID Glass Tag (Hayvancılık)

Hayvan takibi uygulamaları için üretilmiş cam kaplı RFID tagler

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Hayvan takip sistemi oluşturmak için kullanılan hayvan takibi cihazlarından biri olan HID Glass Tagler, sahip oldukları patentli direct-bonding(doğrudan bağlama) teknlojisi sayesine ufak yapılarının içinde en iyi performansı, kalite ve güvenilirlikle birlikte sunar. Bu sayede hayvan takibi sistemleri en iyi şekilde işler. Hayvan takip çipi veya hayvan takip GPS sistemi gibi alternatiflerinin aksine Glass Tagler daha küçük ebatlarıyla dikkat çeker.

Standart üniteler biyo uyumlu cam içine yerleştirilerek hayvanlar için zararsız hale getirilir. İsteğe bağlı parilen kaplama doku yapışmasını hızlandırır, bu sayede hayvanların içine yerleştirilen taglerin hareket etmesi engellenmiş olur.

Büyük HID Glass Tagler sığır, koyun ve keçi için idealdir. Hayvan takibi uygulamalarının üretkenliğini arttırır, hayvanların gözlemlenmesi ve besi kontrolünü daha etkili hale getirir.

Kuşların takibi için, kuşlara özel küpe ve bantlara gömülen küçük Cam Tagler daha elverişlidir.

HID Ultra  Glass Tag transponderları bilinen tüm düşük frekanslı taglere göre çok daha büyük bir okuma menzili sunar. Taglerin geliştirilmiş menzilleri hayvanların daha uzak mesafelerden takibini sağlayarak hayvan ve sistem operatörlerinin işlerini kolaylaştırır.


Hayvan takibi sistemi fiyatları için lütfen 444 26 37 numaralı telefondan satış temsilcimize ulaşınız. (Temsilcimizden hayvan takibi programı için de bilgi alabilirsiniz)

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.