Bitki koruma ürünleri takip projesi çözümleri

Daha Fazlası

Siz sadece ne yapmak istediğinizi söyleyin...


ÜTS (Ürün Takip Sistemi)

ÜTS (Ürün Takip Sistemi)

Access Point Cihazlar

Kablosuz internet ağınızı oluşturmak için kullanacağınız verimli ürünler sunuyoruz.

RFID Tagler ile Tekstil Ürünleri Takibi

Sürekli temiz çamaşır, üniforma, iş kıyafeti, tıbbi kıyafetler gibi malların akışının sürekli olduğu işletmeler için HIF Global bu mallarının otomatik olarak takibini kolay ve etkili hale getiren transponderlar üretmiştir.

RFID Tagler ile Otomasyon ve Üretim Uygulamaları

İyi bilgi doğru karar verme açısından büyük önem taşır. Üretim hattındaki verilerin takibi şirketler için daha stratejik kararlar alma imkanı sunar. HID Global tarafından üretilmiş RFID tagler ile tesis içerisindeki her türlü ürün ve ürün alt bileşenleri ile ilgili bilginin en hızlı ve doğru şekilde toplanması mümkün olur.

RFID Tagler ile Mezbaha Takibi Uygulamaları

Hayvanlar gibi önemli varlıkların takibinde, pek çok hayvan takibi uygulaması için özel olarak geliştirilmiş RFID tagleri ile çiftliklerde, laboratuvarlarda, hayvanat bahçelerinde hatta evcil hayvan barınaklarında hayvan takibi işlemleri çok daha kolay, kontrollü ve verimli hale getirmiştir.

RFID Tagler ile Endüstri ve Lojistik Uygulamaları

Temassız kimliklendirme ve takip teknolojilerinde sahip olduğu tecrübesi ile her türlü takip uygulamasına uygun RFID tagler tasarlanmıştır.

RFID Tagler ile Depozitolu Mal Takibi

Depozitolu mallar ile çalışan şirketler için değerleri konteynırların tesisten ayrıldıktan sonraki takibi çok önemlidir. HID Global’ın RFID tagleri mallarınızın takibi için en ekonomik ve etkili çözümleri sunar. Okuma/yazma özelliğine sahip gömülebilir taglerle depozitolu malların bilgileri saklanabilir ve geçirdikleri her süreçten gerçek zamanlı olarak haberdar olunabilir. HID RFID tagler depozitolu fıçıların, varillerin ve diğer taşıma mallarının güvenli ve etkili bir biçimde taşınmasını sağlar.

RFID Tagler ile Atık Yönetimi

Ev ya da işletmelere yönelik atık yönetimi uygulamaları için her bir atık konteynırına o konteynıra özel bir ID numarasına sahip bir tag takılır. Bu tag: konteyner, konteyner sahibi, sahibin adresi ile ilgili bilgiler taşır. Konteyner çöp kamyonu tarafından kaldırıldığı zaman tag okunur ve gerçek zamanlı olarak konteynırın geçirdiği süreç sisteme işlenir.

Ürün Doğrulama ve Takip Sistemleri

Ürünlerin güvenilirliğini kanıtlamanın en iyi yolu

KBS Demirbaş Takibi

Donanım ve yazılım olmak üzere iki bileşenden oluşan demirbaş otomasyon çözümümüzü, 2013 Aralık ayında açıklanan KBS (Kamu Harcama Ve Muhasebe Bilişim Sistemi ) normlarına da uygun hale getirildi. Kamu kuruluşlarının farklı demirbaş ihtiyaçlarına yönelik kolaylıklar sunan çözümümüz de 3 farklı kategoride paketler oluşturuldu.

RFID

RFID teknolojisini barındıran çözümlerimiz ile, ürün takibinden hasta takibine, operasyon aşamasından bilet kontrolüne kadar profesyonel hayatın her alanına adapte olabilecek, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayarak ,işletmelere kolaylık ve hız katacak ürünler sunarız.

Üretim Takibi

Büyük ERP ve MRP projelerinin başarılı bir şekilde işlemesi için gerekli veri akışının sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Bu noktada size yardımcı olmak ve üretimi gerçek zamanlı takip edebilmenizi sağlamak, tedarik zincirinizin ve dolayısıyla üretiminizin aksamasına engel olmak için teknolojinin tüm olanaklarını kullanımınıza sunarız.

Fuar ve Organizasyon

2005 yılından itibaren her yıl, teknolojinin kalbinin attığı Cebit Eurasia İstanbul’un giriş çözümlerini sağlayan ekibimiz, tecrübesiyle Türkiye’nin Emitt, Marka, Uluslar arası Eczacılık Fuarı, Perakende Günleri gibi diğer önde gelen fuarlarında da giriş sistemi çözümlerini sunmaktadır.

Limanlar

Liman çözümleri ile limanlarda mobilite artırılarak, kullanıcılara her türlü iklim şartlarında, konteyner takibi, araç takibi, personel kontrolü gibi işlemleri güvenli ve kolay bir şekilde yürütme imkanı sağlanabilmektedir.

Android Terminaller

Anroid El Terminali ve Tablet Okuyucular ile yeni teknolojiye adım atın


Sık Tercih Edilenler

Terminaller

Motorola, Psion, Honeywell, Datalogic, Zebra El Terminalleri ve Araç Terminalleri

Daha Fazlası  

Barkod Okuyucular

Lazer, 1D, 2D kablolu, kablosuz, masaüstü ve endüstriyel barkod okuyucular

Daha Fazlası  

Barkod Yazıcılar

Masaüstü & Endüstriyel barkod yazıcı modelleri ve fiyatları. Toshiba Türkiye distribütörü ve yetkili teknik servisi

Daha Fazlası  

Tabletler

Ubiqconn, Motorola ve Ruggon Tabletler

Daha Fazlası  

BOER'den Haberler


Android'e Geçiş Yılı Başladı

Android'e Geçiş Yılı Başladı

Zebra Kalitesi ve Boer tecrübesi ile Android dünyasını keşfedin.

Devamı  

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

Devamı  

BOER Bilişim başarılarına bir yenisini daha ekledi

BOER Bilişim başarılarına bir yenisini daha ekledi

BOER Bilişim başarılarına bir yenisini daha ekledi…

Devamı  

AUGMENCY
Bartender
Scantech
Toshiba TEC
Datalogic
Motorola
CMT
CATCHWELL
Zebra
Champtek
Advanpos
Psion
Ruggon
Edisecure - Matica
Agrident
Wavelink
Extreme Networks
WEBER
SICK
Cognex
HID Global
Honeywell
Intermec
VIP Color