Covid-19 Önlemlerimiz

Boer Bilişim AŞ olarak, çalışanlarımızın ve siz değerli iş ortaklarımızın sağlığı her zaman en değerli önceliğimizdir. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını süreciyle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edip, Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) tavsiyelerini dikkate almaya devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz tüm servis ve bakım/onarım hizmetlerimizi maksimum hijyen, alan hassasiyeti ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirerek, faaliyet alanımızdaki ihtiyaçların giderilmesi ve iş sürekliliğinin devamı için titizlikle çalışıyoruz.

Bakım ya da onarım için servise getirilen tüm cihazlar alkol bazlı dezenfektanla temizlenmektedir. Teknik servis işlerimizin gerçekleştirildiği ortamın sterilizasyonu sürekli olarak nano gümüş teknolojisi içeren ve bitki bazlı Nanoksia dezenfektanlarla, çalışma saatleri dışında ise ayrıca UV lambalarla sağlanmaktadır. İşlemleri hassasiyetle tamamlanan cihazlar, tek bir kişi tarafından tekrar dezenfekte dilerek hazır hale getirildikten sonra kargoya verilir.

Bilişim sektörünün öncü ve güvenilir paydaşlarından biri olarak, bize duyulan güvenden aldığımız güçle sizlere en iyi desteği kesintisiz sunarak, sektörümüze ve ülkemiz ekonomisinin ritmine canlılık kazandırmaya devam edeceğiz. Bu zorlu sürecin üstesinden en iyi şekilde gelerek, yeniden sağlıklı günlere kavuşacağımıza inanıyoruz.