Boer'in Tarihçesi - Hakkımızda

BOER; OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama) teknolojilerinin en yaygın uygulamaları olan Barkod ve RFID çözümleri alanında fark yaratan ürün ve projeler sunmaktadır. Benimsemiş olduğu sorumluluk ilkeleri, yaygın bayi ağı ve 21 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

Sunduğu çözümleri ve iş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile BOER, sektörün lider firmalarının en çok tercih ettiği çözüm ortaklarından biridir. Toshiba, Seagull (Bartender), Matica, Wavelink, Ruggon, Champtek/Scantech ID, Agrident, HID, Catchwell, Unitech ve Advantech firmalarının Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısıdır. Buna ek olarak Datalogic, Sick, Cognex, Cisco, Honeywell (Intermec &Datamax) ve Zebra (Psion & Motorola & Symbol) markalarının çözüm ortağıdır. Ayrıca çözüm ortağı ve dağıtıcısı olduğu tüm markaların yetkili servis hizmetini de vermektedir.

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren BOER; donanım, yazılım ve teknik servis hizmetini bir arada sunmaktadır. BOER; OT/VT sektörünün öncü entegratörü olarak çalışmalarına yön verirken, sağladığı donanım çözümlerini yazılım çözümleri ile bütünleştirerek bünyesindeki uzman yazılım grubu ve ürün yönetimi ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir.

Yazılım çözümleri arasında ”Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi”, “Ürün Kimliklendirme ve Takip Sistemi”, sağlık sektörü için geliştirilen “İlaç Takip Sistemi Uygulamaları”, ERP ve muhasebe sistemleri (SAP, Axapta, Workcube, Netsis, Nebim, Logo, Mikro vs) ile entegre çalışan kurumsal mobilitenin “butik” uygulamaları yer almaktadır. Ürün Takip Sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız

Çözümlerini yeni ürün ve servislerle sürekli geliştiren BOER; yaygın satış kanalları ve uzman sertifikalı çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. BOER; çeşitli teknik servis paketleri ile arızalara 7gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçenekleri ile çalışmalarına benimsediği sorumluluk ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.