Toshiba B-EX6T1

Toshiba,üstün tasarımlı B-EX serisi yazıcılarını en uygun fiyata piyasaya sunarken müşterilerin uzun dönemli endüstriyel ihtiyaçlarınıda göz ardı etmez.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>


B-EX6T1
gibi pazar lideri bir teknolojiye sahip bu ürüne düşük bir maliyetle sahip oluyorsunuz. B-EX serisinin en güçlü ürünü. Ağır sanayi ve en zorlu uygulama alanlarından yüksek başarı oranına sahip. Sağlam ve dayanıklı tasarımının yanısıra, işlevsellik, maliyet tasarrufu özelliklerini de içeriyor.

En iyi Hepsi Bir arada endüstriyel çözümlerinden biri olan B-EX6T1 ile her koşulda başarılı işler çıkarabilirsiniz.

Masrafları Azaltın
Toshiba B-EX6T1 serisi dünya standartlarında “yeşil” teknolojiye sahip en gelişmiş ribbon tasarruf fonksiyonunu barındıran yazıcılardır. Ayrıca %70’e varan elektrik tasarrufu ile de farkını ortaya koyar.

Kullanışlı
Kullanıcılar tarafından değiştirilebilen önemli parçaları ile bakım masraflarını minimuma indiren B-EX serisi sahip olduğu LCD ekrandan belirtiği mesajları ile kullanıcıların işlerini kolaylaştırır.

Toshiba Tasarımı

Toshiba B-EX6T1 Serisi müşterilerimizden gelen geribildirimler ve günümüzün endüstriyel ortamlarının şartlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.

Dayanıklılık
Toshiba üstün tasarımlı B-EX serisi yazıcılarını en uygun fiyata piyasaya sunarken müşterilerin uzun dönemli endüstriyel ihtiyaçlarını da göz ardı etmemiştir.

Geliştirilmiş Fonksiyonellik
B-EX serisi bilinenlerin ötesinde gelişmiş özellikler sunar; dahili dosya saklama, otomatik termal yazıcı kafası DPI tespiti, LAN adress görüntüleme, basit LAN kurulumu, grafik sensörü, otomatik konumlandırma, RFID ve harici hafıza gibi özellikleriyle kullanıcıların üretkenliğini en üst seviyeye çıkartır.

Emulasyon Teknolojisi
Emulasyon teknolojisi ile Toshiba yazıcılar ZPL ll® veri akışıyla çalışır ve mevcut sistemlerinizi modifiye etmeden etiketlerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Yazılım değişimin eğerek duyulmadan, sadece yazıcıyı yükleyin ve çalışmaya başlayın. Mevcut sistemlerin kısıtlamasından kurtulun ve işletmenizin masraflarını düşürün.

Daha Çok Tasarruf Yapın
Toshiba teknolojileri işletmelerin işlem masraflarını gözle görülür ölçüde düşürmede büyük rol oynamıştır. Zaten düşük olan bu masrafları daha da düşürmek adına, B-EX serisi dünya standartlarında yeşil teknolojiye sahiptir. Opsiyonel ribbon tasarruf fonksiyonu ve önceki nesillerine göre %70 daha az enerji harcamasıyla pek çok rakibinin önüne geçer. Ribbon kırışıklığı gibi sorunları minimuma indirerek malzeme ziyanına da engel olur. Bu özellikler size tasarruf sağlarken çevreyi korumanıza da yardımcı olur.

Toshiba  B-EX6T1 fiyatı ve ürün ile ilgili daha detaylı bilgi için 444 26 37 numaralı telefondan satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Toshiba Türkiye Distribütörü

Sistem Özellikleri

Baskı Metodu Direct thermal/Thermal transfer
Baskı Modu UPC/EAN/JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN 128, NW7, MSI, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Matrix 2 of 5, Postnet, RM4SCC, KIX-Code, Customer Barcode, GS1 Databar
Kafa Tipi Near edge
Çözünürlük 203/305 dpi (8/12 dots/mm)
Max Baskı Hızı 76/127/203/254/305 mm/second (3/5/8/10/12 ips)
Baskı Genişliği 160 mm
Baskı Uzunluğu 1,490 mm

Haberleşme Özellikleri

Wlan Var

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Giriş Voltajı AC 100 to 240V, 50/60 Hz

Fiziksel Özellikler

Çözünürlük 203/305 dpi (8/12 dots/mm)
Ekran Tipi Graphic LCD, 2 x LED, 10 x key
En 331mm
Boy 310mm
Derinlik 460mm
Ağırlık 20 kg

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı 5°C to 40°C / 25-85%
Ücretsiz Yazılımlar BarTender UltraLite

Bağlantı Arayüzleri

Rs 232 Var
USB Var
Lan Var
Wlan Var

Opsiyonel Özellikler

Ribbon Özellikleri

Min Ribbon Genişliği 25.4 mm
Ribbon Uzunluğu 800 m
Max Ribbon Dış Çapı 170 mm
Min Etiket İnceliği 0.13
Max Etiket İnceliği 0.17 mm
Etiket Tipi Roll, Fanfold
Hizalama Orta

Bildirim Özellikleri

Lcd Ekran Graphic LCD, 2 x LED, 10 x key

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Programlama Dili ZPL II

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Toshiba B-EX6T1 Windows Yazıcı Sürücüsü
Toshiba B-EX6T1