HID Brick Tag

Envanter takibi ve hırsızlığı önlemek amacı ile üretilmiş RFID Tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

HID Global Brick Tagleri pasif ve temassız transponderlardır. Ağır şartlar altında uygulamalarda ufak tag kullanmak isteyen kullanıcılar için idealdir. LF ve HF RFID konfigürasyonları mevcuttur.

Daha çok Otomotiv sektöründe, hırsızlığı önlemek için anahtarlarda kullanılan Brick Tagler, envanter takibi gibi uygulamalar için de oldukça elverişlidir. Ufak tüy kadar hafif transponderlara gerek duyulan işlemlere kolaylıkla uyum sağlar.

Brick Tag Vigo transponderler piyasada bulunan en küçük HF transponderlardır. Bu üniteler patentli VigoTM teknolojisi ile üretilmişlerdir ve bu teknoloji sayesinde performanstan ödün verilmeden çok küçük ve ince formatlarda tagler yaratmak mümkün hale gelmiştir. Taglerin epoksi dış kaplamaları da her türlü mekanik baskı karşısında tagleri korur.

LF Brick Tag Nova transponderları ise özel uygulamalar için kolaylıkla programlanabilir. Her Brick Tag Nova unitesi aşırı sıcaklıklara, suya, kimyasallara ve darbelere dayanabilir. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için 444 26 37 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.