CMT MT7100 ARES

Ares MT 7100 Ares’in Marvell PXA320 (806 MHz) işlemcisi, merkezi uygulamaların talepleri göz önüne alınarak 512 MB RAM ve 1 GB ROM ile güçlendirildi.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Sağlamlık ve ergonomi hiç bu kadar kullanışlı olmamıştı. Son teknoloji ile üretilen ve tamamen endüstriyel olan Ares, depolama, mağazacılık, sevkiyat ve sayım uygulamalarınız için ideal bir cihaz.
Tekstil perakendesi ve gıda marketleri başta olmak üzere, mal kabul, sevkiyat ve sayım operasyonlarınıza güç katar.

Tam İstediğiniz Performans
Her türlü endüstriyel yazılım çözümleri için rahat ve sorunsuz bir platform olması adına Microsoft Windows CE 5.0 ve Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemi seçenekleri ile optimize edildi. Performans ve stabilite hedefi ile, çeşitli kullanım senaryoları için titizlikle üretilen Ares, teknik altyapısı ile de aranılan çözüm.

Sağlam ve Akıllı Tasarım
Sadece 363 gr ağırlığında ve 36 mm inceliğinde olmasına karşın Ares, cüssesinden beklenmeyecek bir dayanıklılığa sahiptir. Dört köşesinde bulunan şok kalkanları (bumper) tasarımındaki savaşçı çizgilerini ortaya koyarken ona inanılmaz bir dayanma gücü kazandırır. IP 65 seviyesindeki toz ve su geçirmezlik standardına sahiptir. Ayrıca 1.8 metreden beton zemine karşı düşme dayanımıyla da sizi asla yarı yolda bırakmaz. Özel üretim elektronik parça kitleri sayesinde -20 derecenin soğuğunda, 50 derecenin de sıcağında sorunsuz çalışır.
Tüm bunların yanında Ares kullanıcı dostu, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Smart Design farkı ile hem solak, hem de sağak kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir el terminali olması hedeflendi. Bunun yanında ister tek el, ister iki elinizle, ister yarım avuç içi ister tam avuç içinde farklı tutuş varyasyonlarına göre uyum sağlaması için üç farklı tetik tuşu yerleştirildi. Bu sayede MT 7100 Ares kullanırken tarzınızı ve kurallarınızı siz koyar, yorulmadan rahat ve kolay bir çalışma deneyimi yaşarsınız.

İşinize Göre Çeşitlilik
Dünya devi Honeywell tarafından üretilen okuyucu ünitesi sayesinde 1D ve 2D tüm barkodları hızlı ve sorunsuz okur. Ama sadece okuyucu ile yetinmeyenler, kayıt da almak isteyenler içim 3 MP kamerası, ortam fotoğraflama ve uygulama kaydı oluşturmada başka bir üniteye gerek bırakmaz. İşlerinde ileri teknolojinin uçlarında gezmeyi bilenler için RFID modülü, HF çözüm seçeneği ile opsiyonel olarak Ares’e dahil edildi.
İş yeri ve saha senaryoları için de tamamen hazırlıklı olan Ares MT 7100’de WiFi ve BlueTooth iletişimi standart. Saha kullanıcıları içinse GPS ve 3G bağlantı unutulmadı.

Sistem Özellikleri

İşlemci Marvell PXA320
İşlemci Hızı 806 mHz
RAM 512 MB
ROM 1 GB
İşletim Sistemi Microsoft Windows CE 5.0
Microsoft Embeded Handheld 6.5
SD Slotu Micro SD
Kamera 3.0 Mega Piksel
Ses Mic&Speaker
Çözünürlük 240x320 QVGA

Haberleşme Özellikleri

WPAN Bluetooth V2.1+ EDR
Wlan 802.11 b/g/n
CCX V4 Sertifikası
WWAN HSPA+
GSM/GPRS/EDGE
Çift Sim Kart Var
GPS Var
A-GPS Var

Sensörler

Accelerometer Var

Okuyucu Özellikleri

Standart Lazer Var
1D Imager Var
2D Image Stn Range Var

RFID

HF Var

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Pil 3.7 V Lithium Ion 4000

Fiziksel Özellikler

Ekran 3.5
Çözünürlük 240x320 QVGA
Tuş 20 Key Numeric
QWERTY
En 78mm
Boy 163m
Derinlik 36mm
Ağırlık 363g

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı -20°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı -30°C ile +70°C arası
Nem 93% yoğunlaşmasız
IP IP65
Düşme Dayanımı 1.8 metre

Bağlantı Arayüzleri

Wlan 802.11 b/g/n

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.