ZEBRA Psion OMNII XT15

Omnii XT15 eşi görülmeyen bir tasarımla uyum sağlama özelliğine olup ileri seviye de çok yönlülük ve açık yenilikçiliğin kombinasyonuna sahiptir

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Tedarik Zinciri Lojistiğinde En İleri Seviye EL terminali
Omnii XT15 eşi görülmeyen bir tasarımla uyum sağlama özelliğine olup ileri seviye de çok yönlülük ve açık yenilikçiliğin kombinasyonu ile iş sahasında ihtiyaca bağlı her türlü değişikliğe uyum sağlamanızı sağlayacak esneklikler sunar.
Omnii platformunun devrim niteliğindeki yeni ürünü olan Omnii XT15, Omnii XT10 un tüm özelliklerinin üstüne mobil çalışanların tüm iş uygulamalarına her an her yerde çok daha rahat ulaşabilmeleri için yeni fonksiyonel özellikler eklemiştir.
Sahip olduğu sertifikalı IP67 ve IP65 ratingleri ile OmniiXT15, Psion’un ürettiği en sağlam el terminali olma özelliğini taşır. Güvenilir performans ve eşsiz uyum özelliği ile çevresel şartlara dayanıklılık ve uygulanabilirlik taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Uyum Sağlayan Tasarım
Müşterilerimiz ve Ortaklarımızla test edip geliştirdiğimiz Omnii XT15 her türlü iş ihtiyacına karşılık kolayca yapılandırılabilmesi için eşsiz bir şekilde size ve çevreye uyum sağlayabilmek için tasarlanmıştır.

Uyum sağlayabilme konusunda kendini kanıtlamış olan Omnii Platformu, Omnii XT15 ile bu özelliğini sağlamlığın ve fonksiyonelliğin en üst seviyedeki haliyle daha da ileri taşımıştır.

Teknolojik Sertlik
Omnii XT15 Windows CE 6.0  ya da Windows Embedded handheld 6.5 işletim sistemi seçeneklerini kilit süreçleri sorunsuzca otomatikleştirmek ve gerçek-zamanlı verimliliğinizi arttırmak için sizlere sunar. Bunun yanında sahip olduğu IP67 ve IP65 ratingleri ile Psion’un bu güne kadar ürettiği götürdüğünüz her yer de rahatça kullanabileceğiniz en sağlam el terminalidir.

Dünya Standartlarında Pratiklik
Psion verim arttırmadaki uzmanlığını kullanarak zorlu koşullara rağmen mobil çalışanların verimliliğini arttırmak için tasarladığı Omnii XT15 yeni Texas Instruments® AM3715 Sitara ARM mikro işlemci ve Psion’un özel tasarımı olan ASIC yapısı ile endüstri lideri bir performansı 20 saate kadar uzanan pil ömrüyle kullanıcılarına sunar.

Geliştirilmiş Çevre Uyumu
Omnii XT15 her zaman amacınıza uygun olarak çalışır ve bu sayede istediğiniz gibi yapılandırılabilir daha sonra da ihtiyaçlarınıza göre tekrar ayarlayabilirsiniz. Bu esnek donanımıyla Omnii XT15 sizlere geleceğe dönük büyük esneklikler sunar ve yerinin doldurulmasına gerek olmadığı içinde sahip olduğunuz mülkiyetin hayat boyu maliyetinin %30’u kadar tasarruf etmenizi sağlar.

Optimum Ergonomi
Ergonomi Mobil Çalışanların verimli ve etkili bir biçimde çalışabilmelerini sağlamak için çok önemlidir. Omnii XT15 dengeli yapısı sayesinde uygun hale getirilmiş ağırlığı, gereken konforu, pratikliği ve olağan görevlerde destek sağlar. Bunun ötesinde Omnii XT15’in içinde bulundurduğu Psion VU yazılımı ve transflektif dokunmatik ekranları ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

TİPİK UYGULAMALAR

Depolama
Başarılı depoculuğun sırrı tedarik zincirini olabildiğince çabuk ve etkili taşımaktır. Omnii XT15 bütün stokların takibini, stoklar depoya girdiği andan itibaren stoklar depodan çıkana kadar tam zamanlı olarak yapar. Bu sayede ürünler olması gereken yerlerde tam zamanında olurlar.

İmalat
Veri yolda, işlenmiş ya da yollanmaya hazır halde olsun, iyi bir veri akışı hatasız ve ucuza mal edilmiş olmalıdır. Omnii XT15 ile çalışanlarınıza bağlanıp bilgileri dakik bir biçimde aktarabilir bu sayede gereksiz harcamaları azaltarak çalışanların ürünlerin daha hızlı teslim etmesini, maliyet kontrolünü ve müşteri memnuniyetini sağlarsınız.

Dağıtım ve Lojistik
Havadan, karadan, sudan ya da demir yolundan olsun, taşıma sektörü için tam zamanlı iletişim hayati önem taşır. Omnii XT15 dağıtım ve lojistik çalışanlarının, siparişlerin tam zamanında nerede olması gerektiğine dair tam zamanlı bilgileri görebilmelerini sağlayacak özellikler sunar.
Omnii XT15’in geniş özellikler sunan modüler tasarımı yukarda sayılan temel özelliklerle sınırlı değildir. Bu sağlam El terminali sunduğu posta ve kurye servisleri, Liman ve demiryollarında kolaylıklar, kamu hizmetleri ve varlık bakımı gibi çeşitli hizmetlerle işinizin verimliliğini arttırır ve üretkenliğinizi maksimuma çıkartır.

TEMEL AKSESUARLAR

Değiştirilebilir Klavye
Milyonlarca klavye modeli inceledik ve sonunda Alfa-Sayısal, Sayısal, Sayısal Alfa Modifiyeli, 34 tuşlu Sayısal, QWERTY Sayısal, Alfa Sayısal Mobil olmak üzere 6 farklı klavye modeli geliştirdik. Bütün Klavyeler zorlu çevre şartlarına uyumludur bunun yanı sıra büyük düğmeleri, eldivenle kullanılabilme kolaylığı ve tek tuşla işletim kolaylığı sayesinde rahat kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca çalışanlar cihazın bakımını iş sırasında yapabilir kesinti ve bozuklukları en aza indirebilirler.

Entegre 1D, 2D ve Auto Range Okuyucular

Her türlü uygulama için 5 eşsiz çözüm. Tarama çapları 1.8 – 15 metre arasında değişen ve 1D ve 2D barkodları tarama özelliğine sahip bu tarayıcılar, Görüntülü Kontrol Sistemi(ICS) teknolojisi sayesinde Bulanıklık algısına ve çok hassas iyi/kötü tarama göstergelerine sahiptir. Omnii XT15 entegre tarayıcıları gelişmiş performans ve okuma özelliklerini kalitesiz ve yıpranmış barkodlar üzerinde de gösterir.

Masaüstü Yerleştirme İstasyonu
Masaüstü Yerleştirme İstasyonu cihazı anında şarj eder ve dahilinde bir yedek pil, USB bağlantı noktası isteğe bağlı olarak Ethernet portu ve pozitif kilitleme yuvası içerir.

6 bölmeli Yedek Pil Şarjı

6 bölmeli yedek pil şarjı,  6 yedek pili aynı anda şarj etmenize olanak sağlar. Duvara monte edilebilir ya da masa üstünde kullanılabilir. Her şarj bölmesinin kendi şarj seviye göstergesi mevcuttur.

Sistem Özellikleri

İşlemci Texas Instruments AM3715 Sitara
İşlemci Hızı 800 mHz
RAM 256MB
Opsiyonel RAM 512 MB
ROM 1 GB
İşletim Sistemi Microsoft Windows CE 6.0
Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5
SD Slotu Micro SD
SD Desteği Maks. 32GB
Kamera 3.0 Mega Piksel
Ses Mic&Speaker
Titreşim Var
Çözünürlük 640x480 VGA

Haberleşme Özellikleri

WPAN Bluetooth V2.0 + EDR
Wlan 802.11 a/b/g/n
CCX V4 Sertifikası
WWAN HSPA+
GPS Var
GPS Chipset SIRF III

Sensörler

Accelerometer Var
Digital Compass Var

Okuyucu Özellikleri

Standart Lazer Var
Long Range Lazer Var
Auto Range Lazer Var
1D Imager Var
2D Image Stn Range Var

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Pil 3.7V Lithium Ion 5000 mAh

Fiziksel Özellikler

Ekran 3.7
Çözünürlük 640x480 VGA
Ekran Tipi High visibility
Extreme Duty
Tuş 59 Key Full Alpha Numeric
55 Key Alpha Numeric
66 Key QWERTY Numeric
36 Key Numeric
34 Key Numeric
Kabza Var
En 98mm
Boy 225mm
Derinlik 45mm
Ağırlık 610g

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı -20°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı -40°C ile +60°C arası
Nem 5% ile 95% arası yoğunlaşmasız
IP IP67, IP65
Düşme Dayanımı 2.0 metre

Bağlantı Arayüzleri

Wlan 802.11 a/b/g/n

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Psion Omnii XT15 Endüstriyel El Terminali

Psion Omnii XT15 Havuz Testi

El Terminalleri

Bir çok farklı özellikteli El Terminalleri ile depoda, sahada, heryerde işinizi kolaylaştırıyoruz.