Datalogic Magellan 1100i

Çeşitli uygulamalarda kullanılabilen,yüksek performansa sahip çok yönlü bir barkod okuyucudur.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

MagellanTM 1100i çok yönlü prezentasyon okuyucu, çeşitli uygulamalarda kullanılması için üretilmiş, yüksek performanslı, çok yönlü veri toplama özelliklerine sahip bir barkod okuyucudur. Datalogic ADC’nin en son dijital imaging teknolojisi ile sezgisel ve hızlı okuma performansını 1D ve 2D barkodları okuyabilir ve buna ek olarak görüntü yakalama EAS etiket etkisizleştirme özelliklerine sahiptir. Devrimsel harici okuyucu göstergesi (ERI), Magellan 1100i okuyucunun diğer 3. Parti RFID ya da EAS sistemlerle entegre olabilmesini sağlayan uzun süreli bir çözüm sağlar.

Datalogix’in IllumixTM  akıllı aydınlatma teknolojisine sahip olan Magellan 1100i ışık seviyelerini otomatik olarak uygunlaştırarak mobil cihazların ya da bilgisayar ekranlarının üzerinden de barkodları okuyabilir. Illumix teknolojisi aynı zamanda en gelişmiş hareket algısına sahiptir. Diğer 2D okuma çözümleriyle kıyaslandığında çok daha hızlıdır, otomatik olarak ‘sweep’ ve ‘prezentasyon’ moduna kolaylıkla geçebilir.
Magellan 1100i Okuyucunun kompakt boyutu sayesinde kısıtlı alanlarda kullanımı oldukça kolaydır. Yanlış okuma ihtimalini en aza indiren kesin okuma alanı sayesinde elle ya el kullanmadan yapılan okuma uygulamalarında  lazer okuma şeritleriyle istenen kodu anında okuyarak üretkenliği ve müşteri memnuniyetini arttırır.

Datalogic ADC’in patentli Green Spot teknolojisi sayesinde okunan barkodun üzerinde yeşil bir ışık tutarak, operatörlere barkodun okunduğuna dair en hızlı geri bildirimi sağlar. Ayrıca sessizlik gerektiren alanlarda da bu görsel uyarı sayesinde okuma işlemleri sorunsuzca halledilir.

Green Spot aynı zamanda birden fazla barkodun bulunduğu bir alanda okunması istenilen barkodun hedeflenerek okunmasını sağlar.
Kapsamlı çoklu arayüzü ve güçlü etiket editleme özellikleri sayesinde mevcut ya da yeni host sisteme kolaylık entegre edilebilir. Magellan serisinin Tanısal Raporlama, Host İndirme özelliklerine ayrıca opsiyonel olarak “Productivity Index ReportingTM” özelliğine sahiptir. Ek olarak her okuyucu uzaktan kontrol sistemlerini destekler.

Sistem Özellikleri

Image Sensor 752x480
Image Capture JPEG
Max Çözünürlük 0.130 mm / 5 mils
Okuma Mesafesi 1.3 - 17.7 cm arası

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Okuyucu Tipi 2D Imager
Reading Angle Pitch +/- 65°
Reading Angle Roll 0 - 360°
Reading Angle Skew +/- 75°
Tarama Hızı 136 dijital
Okuma Hızı 1768 dijital çizgi/saniye

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Çalışma Akımı < 400 mA
Bekleme Akımı < 300 mA
EAS Dahili
ESD Koruması 25 kV
Ambient Light 6000 lux
Dış Mekan Ambient Light 86100 lux

Fiziksel Özellikler

En 71 mm
Boy 167 mm
Derinlik 94 mm
Ağırlık 385.6 gr
Sesli Uyarı Var
Görsel Uyarı Var

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı 0°C ile +40°C arası
Saklama Sıcaklığı -40°C ile +70°C arası
IP IP52
Düşme Dayanımı 1.2 metre

Bağlantı Arayüzleri

Rs 232 Var
USB Var
Keyboard Wedge Var
IBM 46xx Var
Wand -
OEM (IBM) USB Var
Rs 485 -
Aux Port -

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Datalogic Magellan™1100i Barkod Okuyucu

Magellan 1100i Hedefleme Modu