Datalogic Magellan 800i

MagellanTM 800i çok yönlü prezentasyon okuyucu, pek çok uygulama için birden fazla veri toplama seçeneklerine sahip bir okuyucudur.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

 Datalogic ADC’nin en son imaging teknolojisine sahip bu gelişmiş okuyucu, sezgisel ve hızlı okuma performansını tüm 1D ve 2D barkodlarda gösterebilirken aynı zamanda görüntü yakalama ve EAS etiket etkisizleştirme gibi gelişmiş özelliklere de sahiptir. Ufak boyutuna rağmen Magellan 800i  en iyi performans ve güvenilirliği her türlü veri toplama sisteminde kolaylıkla sağlar.
Magellan 800i okuyucu, 3. Nesil IllumixTM  akıllı aydınlatma teknolojisine sahiptir. Bu sayede okuma esnasındaki ışık seviyelerini otomatik olarak uygunlaştırarak mobil cihazların üzerinden okuma yapabilir ve görüntü alabilir. Illumix teknolojisi aynı zamanda en gelişmiş hareket algısı özelliğine sahiptir, diğer 2D tarama çözümlerine nazaran çok daha hızlı ‘sweep’ ya da ‘prezentasyon’ moduna geçerek okuma yapabilir.
Alanların kısıtlı, performansın gerekli olduğu yerlerde Magellan 800i den daha iyi bir cihaz yoktur. Kompakt boyutu kısıtlı alanlar için en iyi çözümdür. Kaza sonucu oluşan yanlış okumaları minimuma indiren kesin tarama özelliği ile verimliliği ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkartır. Sınıfındaki diğer büyük okuyucuların aksine magellan 800i  ufak ve ergonomik yapısı sayesinde elde de rahatlıkla kullanılabilir.
Diğer tüm magellan barkod okuyucuları gibi Magellan 800i de etiket editleme özelliğine sahiptir, bununla etiket bilgisini ayrıştırarak ya da manipule ederek, mevcut ya da yeni host sisteme entegre edebilir. Magellan serisinin sahip olduğu; tanısal raporlama, host indirme ve gelişmiş etiket editleme gibi değerli veriyi kontrol etmeyi sağlayan tüm özelliklere 800i de sahiptir. Buna ek olarak 800i uzaktan kontrol sistemlerini de destekler.
Üretkenliği arttırmak ve veri toplama olanaklarınızı genişletmek adına POS noktalarında ve ötesinde, Magellan 800i çok yönlü barkod okuyucudan daha iyisi yoktur.

Sistem Özellikleri

Image Sensor 752x480
Image Capture JPEG
Max Çözünürlük 0.130 mm / 5 mils
Okuma Mesafesi 0 - 15.2 cm arası

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Okuyucu Tipi 2D Imager
Reading Angle Pitch +/- 60°
Reading Angle Roll 0 - 360°
Reading Angle Skew +/- 60°

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Çalışma Akımı < 350 mA
Bekleme Akımı < 250 mA
EAS Dahili
ESD Koruması 20 kV
Ambient Light 6000 lux
Dış Mekan Ambient Light 86000 lux

Fiziksel Özellikler

En 76 mm
Boy 151 mm
Derinlik 109 mm
Ağırlık 306.2 gr
Sesli Uyarı Var
Görsel Uyarı Var

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı 0°C ile +40°C arası
Saklama Sıcaklığı -40°C ile +70°C arası
IP IP52
Düşme Dayanımı 1.2 metre

Bağlantı Arayüzleri

Rs 232 Var
USB Var
Keyboard Wedge -
IBM 46xx -
Wand -
OEM (IBM) USB -
Rs 485 -
Aux Port -

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.