Datalogic Gryphon I GPS4400 2D

Gryphon ™ GPS4490 okuyucu kompakt ve şık bir gövdeye sahiptir. Bu okuyucunun kompakt boyutu, alanı kısıtlamış ortamlar için ideal bir çözüm haline getirir.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Datalogic Gryphon I GM4400 HC 2D Barkod Okuyucu; Gryphon ™ GPS4490 alan görüntüleyici kompakt ve şık bir gövdede tam 2D ​​tanıtım tarayıcısıdır. Bu okuyucunun kompakt boyutu, alanı kısıtlamış ortamlar için ideal bir çözüm haline getirir. Ayarlanabilir standı tarayıcıyı kolay, sezgisel okumaya yönlendirir

Gryphon ™ GPS4490 alan görüntüleyici kompakt ve şık bir gövdede tam 2D  ​​tanıtım tarayıcısıdır. Bu okuyucunun kompakt boyutu, alanı kısıtlamış ortamlar için ideal bir çözüm haline getirir. Ayarlanabilir standı tarayıcıyı kolay, sezgisel okumaya yönlendirir. Stand gerekmedikçe kolaylıkla çıkarılabilir, böylece tarayıcının genel boyutları daha da azaltılır. Cep telefonlarından, PDA'lardan ve bilgisayar ekranlarından kod okuma yeteneğine sahip olan GPS4400 sunum tarayıcı ayrıca yüksek hareket toleransı, çabuk okuma özelliği ve zayıf veya hasar görmüş barkodları çözmek için mükemmel performans sunar.

 

Sistem Özellikleri

Max Çözünürlük VGA (752 x 480 Piksel)

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Okuyucu Tipi 1D/2D

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Pil 175 mA (Max. 200 mA)

Fiziksel Özellikler

En 121mm
Boy 107mm
Derinlik 73mm
Ağırlık 295g

Çevresel Özellikler

IP IP52
Düşme Dayanımı 1,2 m
Çalışma Sıcakığı TT 0° C ~ 40° C

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.