Datalogic Joya Touch A6 Healthcare

Joya ™ Touch A6, çeşitli sağlık ve hastane uygulamaları için ideal olan, en gelişmiş Android tabanlı mobil bilgisayardır.


Joya Touch A6, Self-Alışveriş, Fiyat Kontrolü, Markdowns, Raf Yenileme, Envanter, Erişim Kontrolü ve daha birçok gibi çeşitli perakende uygulamaları için ideal çok amaçlı bir cihazdır.

Joya Touch A6 cihazı, Android ™ 6.0 Marshmallow özelliğine sahip güçlü bir Qualcomm Snapdragon platformuyla birlikte gelir ve Android 7.1 Nuga'ya alan yükseltilebilir hale gelir. Bu cihaz iki form faktöründe mevcuttur: akıllı telefon benzeyen taşınabilir bir versiyon ve konforlu bir tetikli tabanca tutma versiyonu. Kullanıcılar, uygulamalara ve kullanıcı tercihlerine uyum sağlayarak bir formdan diğerine kolaylıkla değişebilirler.

Joya Touch A6 cihazı, cihazdaki ve yuvadaki kontakların bakımı ve temizlenmesi ihtiyacını ortadan kaldıran endüstrinin ilk kablosuz şarj teknolojisi (Qi uyumlu) kullanılan cihazdır. Bu, destek maliyetlerini radikal bir şekilde düşürür ve cihazların ömrünü uzatır.

Bu cihaz aynı zamanda bir telefon. CSip protokolünü kullanarak Joya Touch A6, Wi-Fi ağı (VoIP) üzerinden telefon görüşmesi yapabilir ve alabilir.

Joya Touch A6 cihazı pili tamamen şarj etmek için yalnızca iki saati bulur ve Boost Recharge özelliği hızlı şarj edilmesini sağlar. Altı şarj profili, hangi profilin ihtiyaçlarına daha uygun olduğunu kullanıcıya bildirmek için mevcuttur.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Dökümanları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.