Datalogic PowerScan PD9530

PowerScan ™ PD9530-DPM Evo okuyucu, DPM uygulamaları için özel olarak ele alınan sağlam bir avuç içi görüntüleyicidir.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>


Doğrudan Parça İşaretleme (DPM), kullanıcıların kodu bir kağıt etiketine yazdırmak yerine doğrudan bir öğeye bükebilmelerini sağlayan bir işlemdir. Nesneleri doğrudan işaretlemek için farklı teknolojiler mevcuttur: lazer / kimyasal aşındırma, nokta vurma ve mürekkep püskürtmeli baskı. Bu yöntemlerin her biri, dayanıklılık, maliyet ve okuma kolaylığı açısından belirli avantajlara ve dezavantajlara sahiptir.

PowerScan ™ PD9530-DPM Evo okuyucu, DPM ve CRM uygulamaları için özel olarak ele alınan sağlam bir avuç içi görüntüleyicidir. Tipik okuma mesafesi, kullanılan DPM teknolojisinin türüne, kod özünürlüğüne ve malzeme ve yüzey türüne bağlı olarak temelden 4-5 cm / 1.5-1.9 inç arasındadır. Tarayıcı, etiketler üzerine basılan standart barkodları da okuyabilir. Yakın temastan 15.0 cm / 5.9 inç aralığındaki çok küçük, yüksek çözünürlüklü kodların yakalanmasını sağlayan yüksek yoğunluklu bir optik üzerine kuruludur.

Sezgisel hedefleme sistemi en yüksek ilk geçiş okuma oranını sağlar. Ek olarak, PowerScan 9530-DPM Evo alan görüntüleyicisi, yumuşak darbeli beyaz aydınlatma ışığı kullanır ve böylece azaltılmış yanıp sönme oluşur; bu da kullanıcıların gözleri üzerinde çok nazik davranır.

Datalogic'in Motionix ™ hareket algılama teknolojisi, operatörün doğal hareketlerini otomatik olarak tarayıcıyı istenen tarama moduna geçirdiğini tespit eder.

 

 

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.