Datalogic PowerScan PD9130

PowerScan PD9130 lineer görüntüleyici yeni ve yenilikçi tarama teknolojisine sahip kablolu bir cihazdır.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

PowerScan ™ PBT9300 lazer tarayıcı, tüm PowerScan ürünlerinde bulunan üstün güvenilirlik ve okuma performansıyla birlikte standart Bluetooth® kablosuz teknolojiye sahiptir.

Bluetooth 3.0 standart kablosuz teknolojiye, Sınıf 1 (açık havada) dayalı; 100 m / 328 ft'ye kadar Bağlantı, arayüz seçimiyle (Seri, USB veya Klavye Takozu) ana makineye iletişim kuran alıcı baz istasyonu veya tarayıcıyı doğrudan ticari veya gömülü Bluetooth uyumlu cihaza bağlayarak gerçekleştirilir. Veya Standart Ethernet ve Endüstriyel Ethernet protokollerini (Ethernet IP ve Modbus) kullanan BC9180-BT taban / şarj cihazını kullanarak Ethernet üzerinden bağlanabilir.

Bir Araç Montaj Terminali (VMT) olan bir forklift üzerine monte edilen PowerScan PBT9300 tarayıcı, depo uygulamaları için mükemmel bir çözüm sunar.

PBT9300 üç farklı modeldir: bir temel kablosuz model (PBT9300); Ekranlı bir ara model ve 4 tuşlu tuş takımı (PBT9300-D); Ve bir ekran ve tam 16 tuşlu alfa sayısal klavye sunan gelişmiş model (PBT9300-DK). Tüm PowerScan PBT9300 modelleri, yansıtıcı kodlarda 11.5 m / 37.0 ft'ye kadar olan mesafeleri okumak için Standart Aralık (SR) veya Otomatik Aralık (AR) için optik okuma ile birlikte sağlanır.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.