Datalogic QuickScan I Lite QW2400

Özellikle uzun ve kesilmiş 1D kodlarını ve yakın mesafelerdeki daha büyük 2B kodları okumak için özel olarak tasarlanmış giriş seviyesi tarayıcıdır.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Uzun barkodlar, kamu hizmetleri faturaları, belge işleme ve ambalajlama gibi çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu uzun kodlar, dar alan ve kısa alan derinliği nedeniyle tam alan görüntüleyiciler için okumakta zorluk çeker.

QuickScan QM2131 görüntüleyicinin ekstra geniş görüş alanı ve ekstra uzun tarama çizgisi, uzun barkodları daha yakın mesafelerde okumayı kolaylaştırır. Keskin ve oldukça görünür tarama çizgisi, tarayıcının daha kullanıcı dostu olmasını sağlarken, geliştirilmiş alan derinliği barkodların sezgisel bir mesafede okunmasını sağlar. Şık tasarım, tutarlı bir aile görünümünü tamamlayan QuickScan serisinin en önemli özelliğidir.

Datalogic'in dar bant 433 Mhz radyo iletişimi için STAR 2.0 Akülü Sistem özelliğine sahip QM2131 doğrusal görüntüleyici, Wi-Fi altyapısından parazitlenme riski taşımayan ve beton duvarlar, ahşap veya metal raflar gibi engellere karşı çok düşük hassasiyetle güvenli radyo iletişimi sağlar.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.