Datalogic Gryphon I GM4400-HC 2D

Sağlık bakımına yönelik muhafazalarda en güvenilir radyo bağlantısı ve en iyi performanslı 2B okuma özelliğine sahip kablosuz üründür.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Dar bantlı radyo bağlantı olanağı ile birlikte Datalogic’in Star Cordless SystemTM   kablosuz teknolojisi sayesinde çalışma alanlarındaki esneklik ve üretkenlik artır. GM 4400 okuyucu serisi ölçeklenebilir çözümler sunar. Tek bir okuyucu tek bir merkez istasyona bağlanabilirken 16 okuyucuda tek bir istasyona bağlanıp kontrol edilebilir. GM4400 okuyucuların ‘Batch’ Modu sayesinde hafızasında binlerce kodu tutabilir. Bu özelliği tam şarjla 60 000 okuma yapabilme özelliği ile birleştiğinde operatörlere kesintisiz okuma ve sınırsız mobilite olanakları sunar.

Hafif yapısı, rahat kullanım olanakları; sabit, karartmalı, derin, kırmızı aydınlatma ışığı, Çalışanlara diğer yanıp sönen aydınlatmalı okuyuculara nazaran çok daha büyük kolaylıklar sağlar. Oldukça görünür 4 noktalı aimer tarama bölgesini tanımlar ve tarama penceresinin merkezindeki cross birden fazla barkodun bulunduğu alanda okunması gereken barkodun hedeflenmesini sağlar.
Gryphon GM4400 2D  Okuyucu Datalogic’in MotionixTM  hareket algılama teknolojisine sahiptir. Bu sayede cihaz ele alındığı an sezgisel olarak elle kullanım moduna geçerek aydınlatma ve hedefleme sistemlerini harekete geçirir.

Çift pozisyona sahip merkez istasyonu, okuyucunun prezentasyon  ve stand modundayken aynı zamanda şarj olabilmesini sağlar. Okuyucu 1D, 2D kodları, Posta kodlarını, PDF417 gibi yığılmış ve kompozit kodları ve GS1 DataBarTM  sembollerini okuyabilir. Pazarlama ve Bilet uygulamaları içinde tüm mobil cihazların ekranlarından da barkodları en iti performanslar okuyabilir.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.