Datalogic Gryphon I GM4100-HC

Sağlık sektörüne özel muhafazalarda en güvenilir radyo bağlantısı ve en iyi performansı olan 1D okumaya sahip olan Cordless STAR 1D lineer görüntüleyici

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Perakendecilik ve hafif endüstriyel alanlar da mobilitenin gerektiği tüm alanlarda çözümler sunar. cihazın kablosuz oluşu çalışanlar için çok daha esnek ve güvenli bir çalışma ortamı sağlar.
Dar bantlı radyo iletişimi ve Datalogic’in STAR Cordless SystemTM  Teknolojisi çalışma alanlarında üretkenliği ve esnekliği arttırma konusunda öncü olmuştur. Cihaz Karmaşık Kurulumları kolaylaştırmak adına ölçeklenebilir çözümler sunar. Opsiyonel ekran ve 3 tuş sayesinde cihazın pil durumuna radyo kapsama alanı göstergesini görülebilir, host sistemle etkileşim kurulabilir.
Datalogic’in yeni, patentli çift pozisyonlu beşiği, az yer kaplar ve kullanıcalara ellerini kullanmadan okuma yapma ve okuma anında cihazı şarj edebilme gibi fonksiyonel özellikler sunar.
GM4100’ün Batch modu binlerce barkodun hafızasında saklanmasını sağlar. Bu özelliği, tam dolu pille 50 bin okuma yapabilmesi ile birleşince operatörlere merkez istasyonun dışında bile sınırsız ve güvenilir veri toplama olanakları sağlar.
Datalogic’in patentli ‘Green Spot’ teknolojisi ile barkodun okunduğuna dair en hızlı geri bildirimi görsel bir şekilde operatörlere sağlanmış olur, sesli ortamlarda yaşanan okuma karışıklıkları sıfıra iner. Cihazı beşik 45 derecelik açıdayken kullanıldığında Green Spot  hızlı ve kesin bir tarama için hedefleme görevi görür.
Standart multi-interface (GM4130) host bağlantısını USB,RS-232, Klavye Girişi ve Wand Emulasyonu ile sağlarken IBM interface modellerinde (GM4110) IBM 46XX, USB ve RS-232 Emulasyonuna sahiptir. Datalogic AladdinTM  yapılandırma programı kullanıcı dostu özellikleri başlangıç prosedürlerini kolaylaştırır, tecrübesiz personel için de eğitici olur.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.