Datalogic Gryphon I GBT4100-HC

Health Care'e özel muhafazalarda standart BT bağlantısı ve 1D üstü okuma performansı sağlayan kablosuz BT 1D lineer görüntüleyici

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Cihaz merkez istasyonun veriyi hosta ya da herhangi bir Bluetooth® v2.0 uyumlu cihaza veri aktarabilir.
Datalogic’in eşsiz çift pozisyonlu beşiği sayesinde kullanıcılara birden fazla özellik sunar. ‘up’ pozisyonundayken, okuyucu el kullanmadan ve prezentasyon modunda kullanılabilir. Şarj olurken okuyabilme özelliği sayesinde cihaz beşikteyken asla okuma işlemleri aksamaz, üretkenliğin artmasına yardımcı olur.

GBT4100, batch modu sayesinde 1200 den fazla barkodun bilgisini hafızasında tutabilir. Bu özelliği, tam dolu pille 33 000 okuma yapabilmesiyle birleşince sınırsız ve güvenilir bir veri toplama olanağı yaratır.

Datalogic’in patentli ‘Green Spot’ teknolojisiyle yazıcı barkodun okunduğuna dair en hızlı geri bildirimi operatörlere sağlayarak işlem süresini azaltırken üretkenliği arttırır. Cihazı beşik 45o  açıdayken Green Spot hedefleme görevi görerek hızlı ve etkili bir okuma sağlar.

GBT4130 Standart çoklu arayüze sahiptir; USB, RS-232, Klavye Girişi ve wand emulasyonu. GBT4110 ise IBM 46XX, USB ve RS-232 Emulasyonuna sahiptir. GBT4100, Datalogic AladdinTM  yapılandırma programı sayesinde operatörlere kullanıcı dostu ve eğitici pek çok özellikler sunar.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.