Toshiba B-EX6T3

B-EX6T3,ağır sanayi ve diğer tüm zorlu uygulamalarınızda geniş baskı genişliği ile sınırların ötesinde baskı yapmanıza olanak tanıyor.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>


B-EX6T3
ağır sanayi ve diğer tüm zorlu uygulamalarınızda geniş baskı genişliği ile sınırların ötesinde baskı yapmanıza olanak tanıyor. Sağlam ve dayanıklı bir tasarımı olmasına rağmen oldukça şık ve zarif. Tüm harika teknik özelliklerinin yanısıra, işlevselliği ve maliyet tasarruf performansıda dikkat çekiyor.

Her şartta, her ortamda başarılı bir endüstriyel çözüm arıyorsanız B-EX serisinin B-EX6T3 ü ile tanışmanızın zamanı geldi.

Masraflar Azalıyor
%70 e varan elektrik tasarufu sağlan tüm B-EX modellerimiz gibi EX6T3 ile de düşük maliyetlerin keyfini süreceksiniz. "Yeşil" teknolojiye sahip ribbon tasaruf fonksiyonlu bir yazıcıdır.

Kullanışlı
Kullanıcılar tarafından değiştirilebilen önemli parçaları ile bakım masraflarını minimuma indiren B-EX serisi sahip olduğu LCD ekrandan belirtiği mesajları ile kullanıcıların işlerini kolaylaştırır.

Toshiba Tasarımı

Toshiba B-EX6T3 Serisi müşterilerimizden gelen geribildirimler ve günümüzün endüstriyel ortamlarının şartlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.

Dayanıklılık
Toshiba üstün tasarımlı B-EX serisi yazıcılarını en uygun fiyata piyasaya sunarken müşterilerin uzun dönemli endüstriyel ihtiyaçlarını da göz ardı etmemiştir.

Geliştirilmiş Fonksiyonellik
B-EX serisi bilinenlerin ötesinde gelişmiş özellikler sunar; dahili dosya saklama, otomatik termal yazıcı kafası DPI tespiti, LAN adress görüntüleme, basit LAN kurulumu, grafik sensörü, otomatik konumlandırma, RFID ve harici hafıza gibi özellikleriyle kullanıcıların üretkenliğini en üst seviyeye çıkartır.

Emulasyon Teknolojisi
Emulasyon teknolojisi ile Toshiba yazıcılar ZPL ll® veri akışıyla çalışır ve mevcut sistemlerinizi modifiye etmeden etiketlerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Yazılım değişimin eğerek duyulmadan, sadece yazıcıyı yükleyin ve çalışmaya başlayın. Mevcut sistemlerin kısıtlamasından kurtulun ve işletmenizin masraflarını düşürün.

Daha Çok Tasarruf Yapın
Toshiba teknolojileri işletmelrin işlem masraflarını gözle görülür ölçüde düşürmede büyük rol oynamıştır. Zaten düşük olan bu masrafları daha da düşürmek adına, B-EX serisi dünya standartlarında yeşil teknolojiye sahiptir. Opsiyonel ribbon tasarruf fonksiyonu ve önceki nesillerine göre %70 daha az enerji harcamasıyla pek çok rakibinin önüne geçer. Ribbon kırışıklığı gibi sorunları minimuma indirerek malzeme ziyanına da engel olur. Bu özellikler size tasarruf sağlarken çevreyi korumanıza da yardımcı olur.

Toshiba  B-EX6T3  fiyatı ve ürün ile ilgili daha detaylı bilgi için 444 26 37 numaralı telefondan satış temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Toshiba Türkiye Distribütörü

Sistem Özellikleri

RAM 64 MB (Flash Rom) , 32 MB (SD-RAM)
Bağlantı Arayüzleri Ethernet 10/100 Base T, USB 2.0
Baskı Metodu Direct thermal/Thermal transfer
Baskı Modu UPC/EAN/JAN, Code 39, Code 93, Code128, EAN 128, NW7, MSI, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Matrix 2 of 5, Postnet, RM4SCC, KIX-Code, Customer Barcode, GS1 Databar
Kafa Tipi Flat head
Çözünürlük 203/305 dpi (8/12 dots/mm)
Max Baskı Hızı up to 12 ips (305 mm/sec)
Baskı Genişliği 160 mm
Baskı Uzunluğu 1490 mm

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Proximity Sensor Reflective, Transmissive

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çözünürlük 203/305 dpi (8/12 dots/mm)
En 331 mm
Boy 310 mm
Derinlik 460 mm
Ağırlık 20 kg

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Max Ribbon Genişliği max 170 mm
Ribbon Uzunluğu 600 m
Min Etiket İnceliği 0.08
Max Etiket İnceliği 025mm
Etiket Rulo Dış Çapı 200 mm
Hizalama Orta

Bildirim Özellikleri

Lcd Ekran 128 x64 dots)

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Programlama Dili TPCL, ZPLII

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Toshiba B-EX6T3 Windows Yazıcı Sürücüsü
Toshiba B-EX6T3