Agrident AWR300

Yeni AWR300, yeni nesil RFID okuyucu okuyucularını temsil eder ve ergonomi, güç ve işlevsellik konusunda yeni standartlar belirler.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Yeni AWR300, yeni nesil RFID okuyucu okuyucularını temsil eder ve ergonomi, güç ve işlevsellik konusunda yeni standartlar belirler. Mükemmel okuma aralığını olağanüstü uzun çalışma süresi, geniş ekran ve hafıza ve birçok akıllı özellik ile birleştirir.

Yeni geniş renkli TFT ekran, daha fazla bilgi gösterir. Ameliyatı kolaylaştırır ve hayvan hakkında birçok bilgi görüntüler. Entegre hoparlör, vibratör ve programlanabilir LED'lerle birlikte, gürültülü ortamlarda bile kimliği, ek bilgileri, önceden programlanmış alarmları ve eylemleri göstermek için çeşitli yollar sunar.

Yeni sağlam IP 67 kutusu, diğer çubuk okuyuculara göre% 20'den daha fazla daha hafif ve dengeli. Bu, uzun süren iş günlerinde ellerinizi ve kollarınızı rahatlar.

Benzersiz, arabirim çeşitliliği. AWR300, USB, RS232 ve Bluetooth Class1'i standart arayüzler olarak sunar. İsteğe bağlı bir Wi-Fi sürümü, akıllı telefonlarla ve çoklu cihaz işlemlerinde mükemmel avantajlar sunar. Wi-Fi sürümü, birkaç AWR300'ün bir ana bilgisayara bağlantısını kolaylaştırıyor. Dosya transferi veya sanal ortam modunu kullanarak AWR300'den veri transferi ve AWR300'e veri transferi çok kolaydır.

AWR300, çalışma sırasında pil değiştirmeden yüksek okuma aralığına sahip ISO standart 11784/5 ile uyumlu her türlü HDX ve FDX-B transpondörlerini, kulak etiketleri ve bolus'ları okur. Yeni bir okuyucu teknolojisi nedeniyle, pil diğer çubuk okuyucularından daha uzun sürer. Okuma modunda 30 saate kadar ve kalıcı okuma modunda 12 saate kadar mümkündür. 4 GB'lık geniş bellek, 1.000.000'e kadar kayıt (kimlik, zaman damgası ve VID) depolamanızı sağlar. Hafıza gruplar halinde düzenlenebilir. Dahili gerçek zamanlı saat, tarih ve saati görüntüler ve kaydeder.

AWR300, TASK ve VERİ TABANI modu da dahil olmak üzere AWR200 ve APR500 ile uyumludur. Kendinden tanımlı Görevler yüklenebilir ve sık yapılan işleri daha rahat ve hızlı hale getirir. Çeşitli veri tabanlarında düzenlenmiş 50.000'e kadar veri seti için entegre VERİ BAZI işlevi, belirli bir hayvanın çevrimdışı verilerini sunar. Veriler değiştirilebilir ve özelleştirilmiş listelerden (ör. Irklar veya ilaçlar) eklenebilir. AWR300, Bluetooth veya RS232 vasıtasıyla büyük ölçekli ölçeklere bağlanır ve ağırlığı veritabanına veya görev verilerine ekler.

Birçok yeni özelliğe ek olarak, AWR300 ayrıca, uzun süredir kendini kanıtlamış AWR100 / 200'ün avantajlarını, olağanüstü okuma aralığı, sağlam muhafaza ve değiştirilebilir bir pil gibi sunar. Uygun güç yönetimi için harici bir şarj cihazı ve bir araba adaptörü dahildir.

Sistem Özellikleri

Bağlantı Arayüzleri USB (Sanal İletişim veya Depolama Alanı)
RS232 (Baud hızı 9.600 - 115.200 arasında yapılandırılabilir)
Bluetooth 4.0 - Sınıf 1, Wi-Fi isteğe bağlı
Android, Windows 10 ve IOS Uyumlu
Klavye 7 tuş, ortada
Okuma Mesafesi 30 cm HDX transponderleri (30 mm Ø) ile 30 cm FDX-B transponderleri (30 mm Ø)

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Pil 2,600 mAh kapasiteli 3,6 V Li-Ion pil

Fiziksel Özellikler

Ekran 2,4 inç TFT renkli (65K renk)
Arka aydınlatmalı ayarlanabilir
En 85 mm
Boy 650 mm
Derinlik 42 mm
Ağırlık 720 g

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı -20° dan 60°C
Saklama Sıcaklığı -20° to 60°C
Antibakteriyel Kaplama IP67

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.