Agrident AWL200

AWL200 her türlü HDX ve FDX-B transponderlerini, kulak etiketleri ve bolus'u ISO standardı 11784/5 ile uyumlu olarak okur.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Agrident'tan yeni AWL200, en ekonomik ISO11785 yapıştırıcıdır. Ergonomik ve sağlam bir IP 65 konutundaki tüm önemli özellikleri çok makul bir maliyetle birleştirir. Geniş renkli ekran ve kullanışlı bir klavyeyle kullanımı çok kolaydır. Değişik ışıklar, sesler ve titreşim geçerli işlem hakkında net bir sinyal verir. AWL200 standart arayüzler olarak USB ve Bluetooth Class1'i sunar. Ücretsiz AgriLink Yazılımı, listeleri ve verileri PC'ye kolayca yükleyip indirmenizi sağlar.

AWL200 her türlü HDX ve FDX-B transponderlerini, kulak etiketleri ve bolus'u ISO standardı 11784/5 ile uyumlu olarak okur. Güçlü bir Li-ON pil ile birlikte yeni enerji optimize edilmiş okuyucu teknolojisi, uzun bir çalışma ve zamanında bekleme sunar. Uygun güç yönetimi için AWL200 herhangi bir USB Güç kaynağından şarj edilebilir.

Çok hızlı okumak için enerji tüketen kalıcı okuma modu, ör. g. Hayvanların yüklenmesinde veya boşaltılmasında yaklaşık 6 saat sürebilir. Normal itme ve okuma modunda, pil günlerce sürecektir. Büyük bellek, 100.000 etiketin yanı sıra zaman damgası ve ek veri depolamanıza izin verir. Hafıza gruplar halinde düzenlenebilir. Dahili gerçek zamanlı saat, tarih ve saati görüntüler. USB yığın depolama modu, ek sürücüler olmadan verilere kolay erişim sağlar.

Agrident Görev Yazılımı tarafından oluşturulan 25 Görev, AWL200'e yüklenebilir ve bir düğmeye dokunmak kadar kolay bir şekilde veri toplama yapabilir.

Sistem Özellikleri

Bağlantı Arayüzleri USB
Bluetooth 4.0 - Sınıf 1
Android ve Windows 8 uyumlu
Klavye 7 tuşlu, yön tuşları
Okuma Mesafesi HDX transponderleri ile 5 cm (30 mm Ø) ve FDX-B transponderleri (30 mm Ø)

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Pil 2,600 mAh kapasiteli 3,6 V Li-Ion pil

Fiziksel Özellikler

Ekran 2,4 inç TFT renkli (65K renk) Ayarlanabilir arka plan ışığı
En 85 mm
Boy 650 mm
Derinlik 42 mm
Ağırlık 650 gr

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı -20° dan 60°C
Saklama Sıcaklığı -20° to 80°C
Antibakteriyel Kaplama IP65

Bağlantı Arayüzleri

USB var
Bluetooth 4,0

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.