CHAMPTEK MB300

MB300, yüksek performanslı, taşınabilir barkod tarayıcı, piyasadaki en uygun maliyetli çözümleri sunar


Bu barkod tarayıcı, bilhassa bilet satma, stok tutma, catering veya lojistik pazarındaki uygulamalara yönelik yepyeni kompakt bir tasarımdır. Küçük ve hafif tasarımı ile mobilite uygulaması için cebinizde veya birlikte taşınabilir.
 
Küçük kompakt gövde olarak gövde IP54 su ve toz koruma derecesine ve 1.5m düşme direncine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Müşteriler, 0,96 "ekran ve 3 düğme ile kolayca çalışıp yapılandırabiliyorlar ve ayrıca android ve iOS sistemi üzerinde Bluetooth teknolojisiyle en mobil cihazlara kolayca bağlanabiliyorlar. Taranan veriler anında ilgili uygulama programlarına aktarılabiliyor Ya da dahili belleğe kaydedilebilir.

Tarayıcı, 100 baytlık barkod verilerini 100 milyondan fazla kaydedebilen, kullanıcı veri saklama alanı için 8 M baytlık büyük bir bellek boyutuna sahiptir. Tarayıcı mutlaka bol miktarda belleğe gereksinim duymaktadır.
Lineer görüntüleme CCD'si (MB300C), lazerli (MB300L) veya alan görüntüleyici 2D (MB300I) gibi yüksek performanslı barkod tarama modüllerine sahip olan tarama modülü mükemmel kod çözme performansı sağlar ve çoğu 1D, GS1 veri bank kodlarını veya 2D barkodları okuyabilir.

Kesinlikle yüksek performanslı, taşınabilir barkod tarayıcı, piyasadaki en uygun maliyetli çözümleri sunar.Mobil ile uygulama için mükemmel bir seçim ve kesinlikle en iyi seçimdir cihazlar.

Sistem Özellikleri

RAM 128 Kbytes
İşletim Sistemi Proprietary
Titreşim var

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

1D Imager var

RFID

Tarama Hızı 10,000 scans [BT kapalı] / 5000 scans[BT açık]

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Pil Lityum-Polimer (3.7V DC, 550mAh)

Fiziksel Özellikler

En 41.8 mm
Boy 23.6 mm
Derinlik 89.9 mm
Ağırlık 70 g

Çevresel Özellikler

Düşme Dayanımı 1.5 m

Bağlantı Arayüzleri

Bluetooth 2.1

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Dökümanları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Champtek MB300

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.