HID SlimFlex Tag

3 farklı tipte, geniş uygulamala alanı olan dayanıklı ve esnek RFID tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Üç Tipte bulunur:

 

  • Standart SlimFlex Tagler 8 metre mesafeden okunabilirler ve ağaç, kask, boru, silindir konteynır gibi  yuvarlak ve düzensiz zeminlere vida, çivi ve endüstriyel yapıştırıcılarla kolayca yerleştirilebilirler.
  • Patentli SlimFlex Çamaşır tagleri ise kimyasallara, yüksek sıcaklıklara, kuruluma ve ütüleme işlemlerine karşı dayanıklıdır. Bu küçük ve eznek beyaz şerit çamaşırların içine kolyalıkla dikilebilir. 2.5 metrelik okuma mesafeleri ile, envanter kontrolü uygulamaları için çok uygundur.
  • SlimFlexTM kare tagler 8 metre mesafeden okunabilirler. Islak ve metal olmayan zeminlerde kullanılabilirler. Islak koşullarda ise düz bir yüzeye dikey yerleştirilmeleri yeterlidir. Diğer uygulamalar içerisinde, bu tag metal olmayan palet ve nakliye konteynırlarının takibi için çok uyugundur.

 

Bu tagler EPC global UHF Class 1 Gen 2 okuyucu ve modüller ile uyumludur, ayrıca dünya çapındaki genişbantlı uygulamalarda da kullanılabilir.

Tagler su geçirmezdir ve dış kaplamaları aşındırıcı sıvılara karşı dayanabilir. Aşırı sıcaklıklarda dahi güvenilir bir performans sergilerler. Kişiye özel renk seçenekleri mevcuttur. Taglere istenirse logo, marka, barkod gibi görsel öğeler işlenebilir. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için 444 26 37 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.