HID Poly Tag

En üst düzey sağlamlığa sahip disk tipi RFID Tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

HID Global Poly Tagler pasif temassız RFID transponderlarıdır ve en zorlu koşullar altında, düşük maliyetle güvenilir performansı kullanıcılarına sunarlar. Tüm disk tagler su geçirmezdir, aşındırıcı kimyasallara dayanabilir, darbelerden etkilenmez ve 130° C’ye varan sıcaklıklarda çalışabilir.

Sahada kendini kanıtlamış PA6 naylon termoplastik kabuğu endüstriyel ortamlarda sıkça meydana gelen darbe sarsıntıları emer, bu sayede tagin içinde bulunan elektronik aksam korunur ve haberleşme performansında eksilme olmaz. Otomasyon ve üretim alanlarında kullanmak için çok elverişlidir.

LF Poly Tag diskleri plastik ve ahşap yüzeyler üzerinde en iyi performansı sergilerler. Yakın mesafeden okuma uygulamaları için güvenilir ve masrafsız bir çözümdür. 2048 bite varan hafızası ve okume- yazma özelliği ile de çok elverişlidir.

HF Poly Tag diskleri anti-collision(çarpışma engelleyici) teknolojisine  sahiptir bu sayede 1024 bit EEPROM’a varan veri işleme hızını sunar, ayrıca LF diskler üzerinde gelişmiş okuma menzili vardır. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için 444 26 37 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.