HID Plate Inline Tag

Nakliye konteynırlarının takip uygulamaları için üretilmiş RFID tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

HID Plate Inline Tag™ UHF transponderlar, nakliye konteynırları ve benzeri malların kimliklendirilme işlemleri için idealdir. 3.7 milimetre kalınlığa sahip bu tagler her türlü yüzeye kolaylıkla yerleştirilebilir. Polikarbonat dış kaplaması tagin içerisindeki iç bileşenleri aşırı dış etkilere karşı korur.

HID Plate Inline Tagler istenilen her renkte üretilebilir. Geniş yüzeyleri, lazere logo, barkod, seri numarası ya metin eklemeye olanak sağlar.

Sağlam ve dayanıklı,HID Plate Inline Tag transponderları ahşap, metal ya da plastik zeminlere; vida, çivi ya da endüstriyel yapıştırıcılar ile kolaylıkla yerleştirilebilir. Bu tagler oldukça hafiftir, toz ve su geçirmezler, yüksek basınca dayanıklıdırlar ve aşırı sıcaklıklardan etkilenmezler. IP69K seviyesinde bir sağlamlıkları vardır.

Plaka tipi Inline Tagler  veri toplama işlemlerini hızlandırır ve geliştirir. Lojistik uygulamaları sırasında takip işlemlerinin masrafını da düşürür. UHF teknolojisi anti-collision (çarpışma önleyici) fonksiyonunu, hızlı veri aktarımını ve bunların yanında şifre ve veri koruma imkânlarını güvenilir takip ve güncelleme imkanları ile birlikte sunar. Plakalar 8 metre mesafeden kolaylıkla okunabilir, ayrıca EPC Global UHF Class 1 Gen 2 okuyucu ve modüller ile de uyumludur. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için 444 26 37 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.