HID Logi Tag

Teksitil ürünlerinin takibi için üretilmiş RFID Tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Logi Tag™ transponderları veri bütünlüğünü korurken aynı zamanda zorlu koşullara da dayanabilir. Bu ufak ince diskler geniş uygulama alanları ile çok kullanışlıdırlar.

En yeni Logi Tag diskler endüstriyel araçların ve küçük teçhizatların kimliklendirilmesi için idealdir. Ufak HF tagleri arasında Logi Tag 121 uniteleri patentli doğrudan bağlama Vigo™ teknolojisine sahiptir, bu teknoloji sayesinde performanstan ödün verilmeden daha ince ve daha ufak tagler üretmek mümkün olmuştur. Endüstriyel yapıştırıcıların yardımı ile her türlü zemine sorunsuz yapıştırılabilirler.

Doğru mal sayımı ve daha iyi belgeleme adına çamaşır taşıma şirketlerinin tercih ettiği Logi Tag transponderlar kumaş üretkenliğini arttırır, çıktı zamanını düşürür ve müşteri başına düşen stok gereksinimlerini azaltır.

Logi Tag diskleri tıbbi tesislerde bulunan giyim, nevresim, paçavra, cerrahi süngerler ve hayat kurtarma ekipmanlarının otomatik olarak takip edilmesine olanak sağlar. Alet edevatın temizlenme ve dezenfekte edilme işlemlerinin en etkili takibi içinde Logi Tag diskleri çok uygundur.

Logi Tag diskleri kolaylıkla kumaş içirişine dikilebilir, ayrıca paspaslar, bezler, havlulara yapıştırılabilirler. Logi Tag Button (düğme tipi) 162 transponderı herhangi bir düğmeden ayırt edilemeyecek bir tasarıma sahiptir bu sayede kıyafetlerde göze batmadan kullanılabilir.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.