HID Seal Tag

Çuval, kutu ve benzeri malların hem güvenliğini hem de takibini sağlamak için üretilmiş RFID Tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

HID Global® SlimFlex™ Seal Tag transponderları endüstriyel konteynırları, çuvalları, bidonları ya da kutuları mühürlemek; saklama ya da dağıtım sırasında yetki dışı erişimi engellemek için idealdir. SlimFlex Tag üniteleri UHF çipleri sağlam ve dayanıklı bileşenlerle ve de güvenli dış müdahalelere dayanabilen kablo bağları ile birleştirmiştir.

Yüksek görünürlüğe sahip SlimFlex Seal Tag üniteleri her bir konteynır için eşsiz bir elektronik kimlik görevini görür. Mühürlü konteynır, kutu ya da çuvalın içindekilere ulaşmak için mührün kopartılması ya da kutu ya da çuvalın delinmesi gerekmektedir. Bu sayede yetki dışı yapılan müdahalelerden anında haberdar olunabilir.

SlimFlex Tagleri ile kimliklendirilmiş konteynerlar el tipi bir okuyucu ile 8 metre öteden okunabilirler. Bir kamyon dolusu mühürlenmiş konteynırlar sabit okuyuculu kapılardan geçerken sorunsuz bir şekilde hızlıca okunabilir.

SlimFlex Seal Tagleri su geçirmezdir ve gıdalar ile uyumludur. Zorlu dış mekan koşullarına dayanabilecek şekilde üretilmişlerdir, aşındırıcı sıvılara ve UV ışınlarına dayanabilirler. Ayrıca güvenilir performanslarını çok yüksek sıcaklıklarda ve dondurucu soğuklarda dahi gösterebilirler.

SlimFlex Tagler kablosunun bağlanabildiği her yerde kullanılabilirler. TPE kaplamaları sayesinde sürekli kıvrılma ve bükülmeye karşı dayanıklıdırlar. Sarı Tag Optik tanımlama için mükemmel kontrastı sağlar ayrıca lazerle logo, barkod ve ya metin işleme imkanını da sunar. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için 444 26 37 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.