Agrident AIR200

AIR200 ISO okuyucu, PSION’un Windows işletim sistemi temelli sağlam el terminali WORKABOUT PRO’nun 3 jenerasyonu ile entegre olarak çalışması için tasarlanmıştır.


AIR200 ISO okuyucu, PSION’un Windows işletim sistemi temelli sağlam el terminali WORKABOUT PRO’nun 3 jenerasyonu ile entegre olarak çalışması için tasarlanmıştır. Bu okuyucu modül sayesinde 11784/5 transponder okuma özelliği ile sağlam ve akıllı bir el terminalinin esnekliği ve mobilitesi bir araya gelmiştir. Uygun tek elle okuma imkanı sağlayan bu modüller, çiftlikler ve büyük veterinerler için oldukça uygun bir cihazdır.

Veri girişi, esnek programlama ve kablosuz bağlantı gerektiren uygulamalar için oldukça uygun olan cihaz ISO 11784/5 standardı ile tam uyumludur ve bu sayede HDX ve FDX-B uyumlu transponderları okuyabilir ayrıca opsiyonel olarak H4002 uyumlu transponderları okuma özelliğine de sahiptir.

Okuyucu modül 1’den 3’e kadar tüm WAP jenerasyonlarına kolaylıkla entegre olabilir. AIR200 WAPların Windows uygulamalarında Transponderlarla entegre olabilmeleri için konfigüre edilebilir bir arayüzü vardır. Veriler farklı formatlarda kullanıma uygun bulunabilir. Farklı işlem sistemleri için ayrı bir SDK da mevcuttur.

Kompakt tasarımı ve düşük ağırlığı ile çalışma sürecinde kullanıcılarına konfor sağlayan bu modül harici bir anten için ayrı bir girişe sahiptir. AEA080, AEA090 ve teleskopik anten AEA122 antenleri ile 2 metre daha fazla mesafeden okuma yapılabilir.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Dökümanları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Agrident AIR200 - Ürün Broşürü

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

RFID Okuyucular

Boer' in birçok sektöre özel olarak sunduğu RFID okuyucu modellerini inceleyin, satış öncesinde destek alın.