Agrident APR350

APR350 giriş seviyesinde taşınabilir, sağlam RFID okuyucudur.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

APR350 giriş seviyesinde taşınabilir, sağlam RFID okuyucudur. ISO 11785 RFID okuyucunun özelliklerini alfanumerik klavyesi ile birleştiren APR350 kullanıcılara kolay veri toplama imkanı sunar. Güçlü IP64 seviyesindeki dış kaplaması ile APR250 en zorlu şartlar altında bile çalışabilir ayrıca gömlek cebine sığabilecek kadar da ufaktır. Sahip olduğu FLASH hafızası 5000 ID’yi saklayabilir ve cihaz şarjı bitip kapandığında bile bilgiler kaybolmaz.

APR350 aynı zamanda veri transferi için de oldukça uygundur,USB arayüzü ile veri transferi  ve cihazın şarjı kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Kullanıcılar tarafından tanımlanmış indirilebilir kodlar klavye yardımı ile kombine edilebilir. Kod bir numara ya da programlanmaya müsait alfanumerik bir metin de olabilir. “Action code plus” fonksiyonu sayesinde  ek değerlerde saklanabilir.  Kontrol tablosu indirilebilir ve hayvanların numarasını ve transponder ID’sini canlı olarak gösterebilir. Atama modu sayesinde Hayvan ID’leri ve transponder ID’leri sahaya atanabilir. Hayvan ID’leri indirilebilir bi listeden ya da klavye yardımıyla eklenebilir. Programlanabilir 2 tuşu özel kodlarla birleştirilerek daha verimli işlemler yapılmasına olanak sağlar. Opsiyonel Görev modu kullanıcılar tarafından tanımlanmış konfigürasyonları mümkün kılar.

APR350 ISO11785 standartı ile uyumludur ayrıca FDX-B ve HDX okuma özelliğine sahiptir. Opsiyonel olarak H4102 çipli etiketleri okuma özelliği de mevcuttur

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

RFID Okuyucular

Boer' in birçok sektöre özel olarak sunduğu RFID okuyucu modellerini inceleyin, satış öncesinde destek alın.