Wavelink Terminal Emilasyonu

Dünya’da pek çok tanınmış perakendecinin de kullandığı Wavelink Terminal Emülasyon çözümü ile mobil cihazlarınızı (terminal) sunucunuz ile uyumlu çalışır hale getirerek, onların ana bilgisayarınıza erişme, yönetim ve uygulama bağlantılarına yönelik sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Mobil cihaz yönetimi konusunda Dünya’da söz sahibi olan İngiliz yazılım şirketi Wavelink’in çözümleri BOER desteği ile Türkiye’de hayat buluyor.

Dünya’da 3 milyondan fazla mobil cihazın kullandığı emülasyon programının rahatlığını siz de yaşayın…

Dünya’da pek çok tanınmış perakendecinin de kullandığı Wavelink Terminal Emülasyon çözümü ile mobil cihazlarınızı (terminal) sunucunuz ile uyumlu çalışır hale getirerek, onların ana bilgisayarınıza erişme, yönetim ve uygulama bağlantılarına yönelik sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. IBM 5250 de dahil olmak üzere popüler emülasyon şekillerini de içinde barındıran Wavelink “Terminal Emulation” yazılımı işletmelere en kapsamlı emülasyon çözümünü sunmaktadır. Diğer emülasyon uygulamaları günümüzün bazı bilindik veri türlerini desteklerken Wavelink çözümü neredeyse tüm veri türlerini desteklemektedir.

Aynı zamanda gelişmiş entegrasyon özelliği ile mobil bilgisayar klavyeleri, barkod okuyucular, ses girişi, RFID okuyucu ve manyetik şerit okuyucu veri kabulü veya dokunmatik ekranlar için de bütünleşik çalışma olanağı sağlar.


Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.