Wavelink Avalanche

Sahada kullanılan tüm endüstriyel terminalleri tek bir çatı altında kolayca ve güvenli şekilde yönetmenizi sağlayan bu yazılım, Dünya’daki pek çok mobil cihaz üreticisinin tercih ettiği bir mobil yönetim platformudur.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Mobil cihaz yönetimi konusunda Dünya’da söz sahibi olan İngiliz yazılım şirketi Wavelink’in çözümleri BOER desteği ile Türkiye’de hayat buluyor.

Wavelink “Avalanche” ile Sahadaki gücünüzü koruyun ve siz yönetin…

Sahada kullanılan tüm endüstriyel terminalleri tek bir çatı altında kolayca ve güvenli şekilde yönetmenizi sağlayan bu yazılım, Dünya’daki pek çok mobil cihaz üreticisinin tercih ettiği bir mobil yönetim platformudur. Başta Datalogic, Honeywell ve Catchwell markalı el terminallerinin uzaktan yönetimi olmak üzere Dünya’da bilinen tüm mobil cihazların yönetimini Wavelink Avalanche ile kolayca ve maliyet avantajlı şekilde yaparsınız.

Firmaların network ve mobil cihazlarıyla oluşan teknolojik ekosistemlerini en iyi şekilde yönetmeyi sağlayan bu yenilikçi yazılım ile hızla çözüme ulaşırsınız. Kablosuz ağlarınız (WLAN / WWAN) üzerinden mobil cihaz ve altyapı yönetiminizi hızlandıran ve otomatize eden Avalanche ile cihazlarınız kablosuz ortamda dahi güvenle çalışır.

Avalanche kullananlar ne avantajlar sağlar?

  • Uzaktan cihaz konfigürasyonlarını yapabilme yeteneği
  • Cihaz takibi
  • Uzaktan yazılım güncellemeleri
  • Lisans yönetimi
  • Güvenlik yönetimi
  • İşletim sistemi güncellemeleri

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.