BOER Dünyası'nın Size Özel Çözümlerine katılın


Mağazalar ve Marketler

Mağaza ve marketler için sağladığımız çözümlerimiz ile, hem yazılım hem de donanım olarak, her türlü ihtiyacınızı karşılarız.

Mağaza ve Market Çözümlerinin Faydaları ve İşleyişi:

-     Datalogic Magellan serisi gibi en yüksek barkod okuma hızına sahip tezgâh tipi barkod okuyucularımız ile marketlerin satış noktalarında barkod okuma işlemleri olabilecek en hızlı şekilde gerçekleştirilir.

-    Toshiba etiket yazıcıları ile istenilen her ebatta raf etiketi basılabilir.

-     Gelişmiş Motorola, Datalogic, Honeywell ve CMT markalı el terminalleri ile mal kabul gibi önemli işlemler mobil olarak yapılabilir.

-     El Terminallerinin sahip olduğu okuyucular ile raflar üzerinde bulunan etiketler okunarak stok takibi en pratik şekilde sağlanabilir.

-       Sunduğumuz RFID olanakları sayesinde market ve mağazalarda alışveriş tecrübesini daha verimli hale getirilebilir.

-       Yenilikçi Scan&Go teknolojisi ile Müşterilerin satın almak istedikleri ürünü kasaya götürmeden de satın alması mümkün olur. Müşteriler ürünün barkodunu okutur ve ürün bilgisi otomatik olarak kasaya aktarılır Son olarak da fatura haline dönüştürülebilir.

-       Cep Telefonlarından okuma yapabilen gelişmiş barkod okuyucular ve okuyuculu el terminalleri ile müşterilerin telefonlarına gönderilen kampanya kodlarının okunması kolaylıkla yapılabilir.

-     Edisecure kart yazıcıları ile mağaza, personel ve müşterilere özel kartlar basılabilir.

Bu Amaçla Firmamız Tarafından Kullanılan Teknolojiler:

-          El Terminalleri
-          Barkod Okuyucular
-          Etiket Yazıcılar
-          Kart Yazıcılar

Marketler ve Mağazalar için Kullanılan Sistemler:

-          Scan&Go
-          Q-Busting
-          Alışveriş Arabası Takibi

Detaylı Bilgi ve Başvuru için tıklayınız >

Mağazalar ve Marketler

Bu Çözümle Birlikte Kullanılabilecek Ürünler