Zebra TC15 Android El Terminali

Zebra ailesinin En Yeni Android El Terminali Zebra TC15 güçlü özellikler ve teknolojik yeniliklerle geliyor. 5000 mAh batarya, 6.5 inch ekran, 266 gram ve 8 çekirdek 2.2/1.8 Ghz ile üstün performans sağlıyor

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

Zebra TC15 Android El Terminali, Türkiye'de Boer ile kullanıcıyla buluşuyor. Yepyeni özellikleri, güçlü altyapısı ve uzun süreli kullanım imkanı sağlayan 5000 mAh bataryası ile göz dolduran Zebra TC15, Boer güvencesi ve farkıyla sizlerle buluşuyor.

Zebra TC15 Teknik Özellikleri

Ölçüleri : 175.8 mm Yükseklik x 78.6 mm Genişlik x 14.2 mm Derinlik
Ağırlık : Sadece 266 gr
Batarya : 5.000 mAh Yenilenebilir Li-Ion Batarya, 19.35 Wh güç çekiyor
Bağlantı Özellikleri : WLAN, WWAN, WPAN, Type C ve USB 2.0 ile geliyor
Ekran : Tam dokunmatik kapasitif ekran 720x1600 çözünürlük sunuyor.
İşlemci : Qualcomm Snapdragon™ SM6375 Octa-Core 2.2 GHz / 1.8 GHz ile enerji tasarrufu sağlıyor.
Bellek : 4 GB RAM ve 64 GB Flash destekliyor.
İşletim Sistemi : Zebra TC15 Android 11 yüklü gelmektedir, yükseltilebilir.
Sağlamlık : IP65 ve IP67 standartlarında.
Kamera: 13 MP otomatik fokuslu arka kamera ve 5 MP ön kameraya sahip.

İki Adet Nano SIM veya Tek Sim Bir Micro SD takılabilmekte.

Ürünün yanlarında hızlı tarama yapabilmek için tuşlar bulunuyor. Ayrıca programlanabilir buton ile de dilediğiniz özelliği butona tanımlayabiliyorsunuz.

-10 ile +50 derece sıcaklıklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ZEBRA TC15 NELER SUNUYOR ?

İşletmenize Zebra kalitesi kazandırırken aynı zamanda tasarrufta edebileceğiniz oldukça kullanışlı, ekonomik ve ergonomik bir ürün. Ürünün ağırlık dağılımı bile uzun süre elde kullanımlarda kolaylık yaratacak şekilde tasarlandı.

Zebra TC15, endüstriyel bir el terminali olduğundan, sıklıkla normal bir telefon ile kıyaslanmaktadır. Ancak bu kıyaslama esnasında şunu unutmamak gerekir ki, Zebra Tc15 zorlu şartlar için tasarlanmış, endüstriyel tüm testleri başarıyla geçmiş hızlı ve işlevsel bir cihazdır.

Tedarik zincirinde yaşanabilecek en ufak bir aksama keyfinizi kaçırabilir. Ancak Zebra TC15, tüm bu zorlu şartlara uygun olarak tasarlanmış, hızlı ve stabil çalışma kapasitesine sahiptir. Ekran ve tarayıcı camları ek olarak güçlendirilmiş bu cihaz işletmenin tüm zorlu saha altyapılarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Zebra TC15, iç tasarımından dış tasarımına kadar saha için operasyonel tasarlanmıştır. Su ve toz geçirmeyen TC15, ayrıca da düşmeye de oldukça dayanıklıdır. Çok sıcakta veya dondurucu soğukta, yağmurda veya karda kullanabilirsiniz. Daha sert ortamlar için ek güvenlik ve koruyucu üniteleri de bulunmaktadır.

Üstün Pil Gücü

Bir vardiya boyunca kesintisiz kullanılabilen Zebra TC15 ile şarj problemleri ortadan kalkmaktadır. Piller çıkarılabilir olduğundan, hizmet kesintisi yaşanmaz. Pillerinin 2 saat içerisinde %80 doluluk oranına ulaşmasıyla da işinizi hızlandırır. Çok vardiyalı çalışma ortamları için ideal olan TC15, şarj istasyonuyla TC15'i ve yedek bir pili şarj edebilirsiniz.

Zebra TC15 El Terminali

5G destekleyen yapısı ile  en hızlı kablosuz bağlantılara sahip olabilirsiniz. Entegre birinci sınıf tarayıcı ile hemen hemen her koşulda her barkodu yakalayın. Olağanüstü büyük 6,5 inç ekranla daha fazlasını görün ve daha fazlasını yapın. Gelişmiş sekiz çekirdekli 2,2 GHz işlemci ile tüm uygulamalarınıza aynı anda güç sağlayın. Bluetooth 5.1 BLE ile kablosuz kulaklıklara ve mobil yazıcılara bağlantı sağlayabilirsiniz.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.