HID Inline Tag

Varil, Fıçı tipi malların takibi için üretilmiş dayanıklı RFID tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

HID Inline Tagler ile kamyon dolusu onlarca metal fıçının hepsinin, kamyon RFID okuyuculu kapıdan saatte 20 km hızla geçerken okunması artık mümkündür.

UHF teknolojisi ile anti-collision(Çarpışma engelleyivi) fonksiyonunu kullanmayı mümkün kılar ve bu sayede kesin, doğru ve güvenilir okuma yapılabilir. Tüm HID Global Inline Tagler, EPC sertifikalı UHF Class 1 Gen 2 okuyucular ve modüller ile uyumludur, ayrıca uluslararası uygulamalar için de geniş bant kapasitesine sahiptir.

Çok yönlü Inline Tag transponderları metal, plastik ve ahşap zemine yerleştirmek için idealdir. Tagler hafiftir, su geçirmezdir, yüksek basınç ve sıcaklıklar dayanabilir. En yüksek IP seviyesi olan IP69K seviyesinde olan tagler aşındırıcı sıvılara ve fiziksel çarpışmalara karşı da son derece dayanıklıdır.

Inline Tagler dayanıklı yapıları içerisinde en iyi RFID performansını da kullanıcılarına sunar. Patentli HID 3D anten çok yönlü okuma özelliğini yerleştirme materyalinden bağımsız olarak gerçekleştirebilirler.  Ek olarak bu tagler eklenen veri güvenliği için özel ve halka açık profillerin bakımını da mümkün hale getirir.

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.