DATAMAN 150/260 Endüstrial Sabit Barkod Okuyucu

DataMan 150/260 serisi, yüksek hızı ve Cognex algoritmaları ile çalışabilen çift çekirdekli işlemcisi sayesinde en yüksek okuma oranını elde eder.

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

  1D linear barkodlar, yüksek yoğunluklu 2D datamatrix kodlar veya DPM ( Direct Park Mark ) kodlar için, DataMan 150/260 serileri sabit tip, görüntü bazlı endüstriyel barkod okuyucular, olağanüst performans, esneklik ve kolay kullanım ile geliştirilmiştir.

            YÜKSEK OKUMA ORANI

          DataMan 150/260 serisi sabit tip barkod okuyucular, yüksek hızı ve en son Cognex algoritmaları ile çalışabilen çift çekirdekli işlemcisi sayesinde mümkün olan en yüksek okuma oranını elde eder.

·         DAR ALANLARDA KOLAY MONTAJ

          DataMan 150/260 serileri düz ve açılı montaj imkanı ile en dar alanlarda bile montaj işlemini kolaylaştırır. Özellikle kendiliğinden 90 derece açılı bağlanabiliyor olması ek bir parça tasarımının ve karmaşık kablo bağlantılarının önüne geçmektedir.

·         LIQUID LENS

          DataMan 200 serisi liquid lens teknolojisi sayesinde, çabuk el hareketleri, parça hareket ettirmeden autofocus olanağı ve alan derinliğinin arttırılmasını sağlar.

·         ENDÜSTRİYEL BAĞLANTILAR

          DataMan 200 serisi gerçek zamanlı işleme, resim indirme, veri transferi ve zahmetsiz entegrasyon için Ethernet bağlantısı önerir. DataMan 100 serisi ise RS-232 ve USB bağlantı seçeneklerine sahiptir.

 

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.