HID Embedded RFID Tag(Hayvancılık)

Hayvan takibi uygulamaları için küpe ya da deri altına gömülebilen RFID tag

Ürünle İlgili Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın >>

HID global sığır, koyun, keçi ve diğer çiftlik hayvanlarının takibi için en iyi transponderları üretmektedir. Tam otomatik HID üretimi kaliteli ve güvenilir gömülü RFID bileşenlerini garantiler. Patentli direct-bonding (doğrudan bağlama) teknolojisi ile daha kompakt tag tasarımlarına ve optimize edilmiş okuma menzillerine ulaşmak mümkün hale gelmiştir.Kendine özgün teknolojisi ile HID önde gelen hayvan takip sistemlerinden, hayvan takip cihazlarından biridir. Bu alanda değişik yöntemler uygulanabilmektedir. Hayvan takip çipi, hayvan takip GPS sistemi bunlar arasındadır.HID'nin bu ürünü ise RFID teknolojisine dayanır.

E-Unit Disk transponderları hayvan takibi için kullanılan kulak taglerine gömülmek için ideal bir hayvan takibi sistemi aracıdır. Her disk üretim ve bir raya getirme sürecindeki mekanik strese dayanabilir. Ve her türlü zor koşul altında en iyi performansı sunar.

E-Unit Çubuk tipi transponderlar ise küçükbaş hayvan küpesi, veya deri altı muhafazaları gibi kısıtlı alanlara gömülebilmesi için üretilmişlerdir.


Hayvan takibi sistemi fiyatları için lütfen 444 26 37 numaralalı telefondan satış temsilcimize ulaşınız. (Temsilcimizden hayvan takibi programı için de bilgi alabilirsiniz)

Sistem Özellikleri

Haberleşme Özellikleri

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Fiziksel Özellikler

Çevresel Özellikler

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.