Intermec SR30

SR30’un sahip olduğu Intermec EasySet™ yazılım kurulum aracı konfigürasyon ve kişiselleştirme işlemlerini kolay hale getirir.


Intermec SR30 el tipi barkod okuyucu performans, dayanıklılık ve ergonominin en ideal kombinasyonunu sunar. Farklı arayüzlere otomatik olarak bağlanabilen SR30’un kurulumu hızlı ve kolaydır. SR30 üretkenliği arttırmak için üretilmiştir ve hafif yapısı içerisinde Intermec okuyuculara özgü Vista linear imaging teknolojisine sahiptir, bu sayede kalitesiz basılmış ve hasar görmüş barkodları bile sorunsuzca okuyabilir.

SR30’un Area İmager’a sahip versiyonu tüm 1D ve 2D barkodları okuyabilir, ayrıca görüntü de alabilir. Üstün okuma performansı sayesinde okunacak malların barkodları her açı ve yönden kolaylıkla okunabilir, bu özellik yoğun okuma işlemlerinin yapıldığı alanlar için çok elverişlidir.

SR30’un sahip olduğu Intermec EasySet™ yazılım kurulum aracı konfigürasyon ve kişiselleştirme işlemlerini kolay hale getirir. Kullanıcılar cihazın sesli uyarı öğelerinin ses ayarlarını değiştirebilirler. Ek olarak SR30 verilerin düzenlenmesine de olanak sağlar, kullanıcılar barkod üzerinden sağlanacak veri çıktısının nasıl olacağına karar verebilirler.

Sistem Özellikleri

Okuma Mesafesi 4cm - 84cm

Haberleşme Özellikleri

Haberleşme Tipi Kablolu

Sensörler

Okuyucu Özellikleri

RFID

Okuyucu Tipi 1D Imager,2D Imager

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Ambient Light 100,000 lux

Fiziksel Özellikler

En 72.5mm
Boy 168mm
Derinlik 107.9mm
Ağırlık 190g
Sesli Uyarı Var
Görsel Uyarı Var

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı 0°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı -20°C ile +60°C arası
Nem %5 - %95 Yoğunlaşmasız
IP 30
Düşme Dayanımı 1.5 metre

Bağlantı Arayüzleri

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Dökümanları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Intermec SR30 - Ürün Broşürü

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.