Intermec CK3X

Sınıfının en sağlamı olan CK3X gelişmiş performansı ve üsütn özellikleriyle işletmelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar


CK3X kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak verimli bir yatırımdır. CK3 serisisnn ergonomik tasarımını bir adım öteye götüren CK3X en iyiyi daha da iyi hale getirerek çalışanlara doğru ve üretken işlemler yapabilme imkânı verir.

CK3X tercihe göre değişen menzil seçeneklerine sahip Imager okuyucuya sahiptir. Bu okuyucular en yüksek seviyedeki okuma performanslarını tüm 1D ve 2D barkodlar üzerinde gösterebilirler, ayrıca barkodlar kötü basılmış ya da yıpranmış olsa dahi sorunsuzca okunabilirler. Omni-directional okuma yapabilme özelliği ve yüksek hareket algısı sayesinde barkodları hızlı ve doğru şekilde okuyabilir.

Uyumlu tasarımı ile CK3X 802.11 a/b/g/n ve Bluetooth® kablosuz bağlantı olanaklarını ve de isteğe bağlı RFID okuyucu aksesuarını da kullanıcılarına sunar. Voccollec Voice özelliği sayesinde de cihaza sesli komut vermek mümkündür.

Aksaklıkları önlemek adına CK3X çok sağlam bir yapıya sahip olacak şekilde üretilmiştir. 1.5 metreden defalarca beton zemine düşmeye dayanabilir ve endüstri öncüsü uzun ömürlü pili tüm mesai boyunca kesintisiz çalışabilir. Hepsinden önemlisi bu gelişmiş sağlamlığı bilinen el terminallerinin aksine şık, ince ve hafif yapısı ile sunar.

CloneNGo yazılımı sayesinde CK3X ve diğer bilgisayarlar arasındaki geçiş işlemleri çok daha kolay hale gelir, Ayrıca CK3X en son Microsoft® Windows Embedded Handheld işletim sistemi ile de geniş yazılım uygulamalarını da içerisinde barındırır.

Interm’in Clien Pack Terminal Emulation yazılımı sayesinde CK3X işletmelerin eski mevcut sistemlerine anında uyum sağlayabilir.

Sistem Özellikleri

İşlemci Texas Instruments Multi Engine
İşlemci Hızı 1GHz
RAM 256MB
ROM 1GB
İşletim Sistemi Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5.3
SD Desteği Maks. 32GB
Ses Mic&Speaker
Çözünürlük 320x240 QVGA

Haberleşme Özellikleri

WPAN Bluetooth V2.1 + EDR
Wlan 802.11 a/b/g/n

Sensörler

Accelerometer Var
Light Sensor Var

Okuyucu Özellikleri

1D Imager Var
2D Image Stn Range Var
2D Image Ext Range Var

RFID

Elektriksel ve Güç Özellikleri

Pil 3.7V Lithium Ion 5100 mAh
Opsiyonel Pil 3.7V Lithium Ion 5200 mAh

Fiziksel Özellikler

Ekran 3.5
Çözünürlük 320x240 QVGA
Tuş Numerik, Alfanumerik
En 83mm
Boy 216mm
Derinlik 36mm
Ağırlık 499g

Çevresel Özellikler

Çalışma Sıcaklığı -10°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı -20°C ile +70°C arası
Nem %5 - %95 Yoğunlaşmasız
IP 54
Düşme Dayanımı 1.5

Bağlantı Arayüzleri

Wlan 802.11 a/b/g/n

Opsiyonel Özellikler

Bildirim Özellikleri

Ek Özellikler

Yazılımsal Özellikler

Dökümanları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Intermec CK3X - Ürün Broşürü

Yazılımları indirebilmek için üye olmanız gerekmektedir.