BOER Dünyası'nın Size Özel Çözümlerine katılın


Hayvan Takibi

Hayvan Takibi

Hayvancılık sektörü için sunduğumuz çözümler ile işinizde en yüksek verimliliği alırsınız.

Yüksek teknolojiye sahip RFID donanımları ve ihtiyaçlarınıza uygun yazılımlarla en iyi Hayvan Takibi Sistemlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Hayvan Takibi Çözümlerinin Faydaları ve İşleyişi:
Hayvan takip sistemi oluşturmak için kullanılan hayvan takibi cihazlarından, ISO standartlarına uygun düşük frekanslı (LF) RFID barkod ve Küpeler sayesinde, büyük baş ve küçük baş hayvanların takibi en verimli şekilde sağlanır.Hayvan takip çipi veya hayvan takip GPS sistemi gibi alternatiflere göre oldukça maliyet etkin cihazlardır. Glass Tagler daha küçük ebatlarıyla dikkat çeker.

Sunulan bu takip sistemi ile hayvanların genel durum ve özellikleri de takip edilebilir.
Hayvanların takibi sonucu elde edilen bilgiler online olarak merkeze gönderilir ve kaydı tutulur. Bu da hayvanların daha verimi bir şekilde yetiştirilmesini sağlar.

-     Uzun vadeli tutulan kayıtlar sayesinde hayvanların sağlık durumu en iyi şekilde takip edilerek hayvanların bakımı daha kontrollü bir şekilde gerçekleşir.

Firmamızın Bu Amaçla Kullandığı Teknolojiler:

-          El Terminalleri
-          RFID Okuyucu Modülleri
-          RFID Antenler
-          RFID Tag(Etiketler)

Hayvan takibi sistemi fiyatları için lütfen 444 26 37 numaralı telefondan satış temsilcimize ulaşınız. (Temsilcimizden hayvan takibi programı için de bilgi alabilirsiniz)

Bu Çözümle Birlikte Kullanılabilecek Ürünler